معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare

نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare

همزمان با انتشار بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare نیز منتشر شده است. با ما همراه باشید.

نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare بازی‌بازان را دوباره به دوران جنگ‌های مدرن می‌برد و بار دیگر با کاپیتان پرایس معروف، این به صورت جوان‌‌تر همراه می‌شوند. استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در کنار ارائه‌ی یک بخش چندنفره‌ی جذاب، وعده‌ی یک داستان زیبا و احساسی را به بازی‌بازان داده است. با توجه نمرات بازی، به نظر می‌رسد با یک اثر زیبا مواجه هستیم. حال به مرور نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare می‌پردازیم.

Digital Chumps: 9.2/10

    Call of Duty: Modern Warfare بار دیگر این سری را به آن جایی که تعلق داشت، بازگردانده است. بخش داستانی بازی بی‌نظیر است و در کنار آن بخش چندنفره‌ی جذاب و سرگرم‌کننده‌ای دارد. در خرید این بازی شک نکنید.

PlayStation LifeStyle: 9/10

    بازی Call of Duty: Modern Warfare معیاری برای عناوین آینده تعیین می‌کند. این عنوان از یک تکنولوژی جدید و فوق‌العاده‌ای استفاده می‌کند که کیفیت آن با عناوین انحصاری قابل مقایسه است. به نظر می‌رسد که با یک Call of Duty واقعی روبه‌رو هستیم.

Multiplayer.it: 9/10

    این عنوان به لطف جلوه‌های بصری خیره‌کننده، حالت‌های جدید و قرار داشتن بهترین بخش داستانی از زمان عرضه‌ی Black Ops، آغازی نو برای سری Call of Duty محسوب می‌شود.

Hobby Consolas: 9/10

    Call of Duty: Modern Warfare به لطف یک بخش داستانی هیجان‌انگیز، بخش چندنفره‌ی جذاب و سرگرم‌کننده و موتور گرافیکی جدید، یکی از بهترین عناوین تیراندازی اول شخص در نسل حاضر است.

Windows Central: 8/10

    Call of Duty: Modern Warfare یک عنوان عالی از این سری مشهور محسوب می‌گردد. داستان بازی همانند یک سریال تلویزیونی زیبا است و در عین حال، یک بخش چندنفره‌ی جذاب و مفرح دارد. ایراداتی جزئی در این عنوان وجود دارند، اما این موارد باعث نمی‌شوند که بازی را به شما پیشنهاد نکنم.

SomosXbox: 8.7/10

    بازی Call of Duty: Modern Warfare یک بخش داستانی خشن، هیجان‌انگیز و جالب را به همراه یک بخش چندنفره‌ی سرگرم‌کننده و تاکتیکی ارائه می‌دهد. به نظر می‌رسد که این دوره‌ی جدید برای سری Call of Duty است.

PC Gamer: 8/10

    این عنوان یکی از بهترین عناوین سری Call of Duty است، هر چند می‌توانست در برخی جزئیات بهتر عمل کند.

Trusted Reviews: 8/10

    استودیوی اینفینیتی وارد کار بزرگی را در احیای سری Modern Warfare انجام داده است. در برخی قسمت‌ها نمی‌تواند به سه‌گانه‌ی اصلی نزدیک شود اما با این حال، دارای یک بخش داستانی زیبا و بخش چندنفره‌ی هیجان‌انگیز است.

PCGamesN: 8/10

    با وجود آن که همه‌ی قسمت‌های بخش چندنفره عالی نیستند، اما قسمت داستانی این عنوان یک استاندارد جدید را برای ادامه‌ی این مجموعه تعیین می‌کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare
Telegram
نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *