معماری
خانه / اخبار بازی / نشانه‌ هایی از بازی Call of Duty Black Ops Cold War در بازی Warzone دیده شد

نشانه‌ هایی از بازی Call of Duty Black Ops Cold War در بازی Warzone دیده شد

اخیرا یکی از بازیکنان بازی Warzone نشانه‌هایی از بازی Call of Duty Black Ops Cold War در قسمت جنوبی نقشه این بازی پیدا کرده است. این کاربر پس از پیدا کردن یک کارت عبور قرمز و ورود به پناهگاه جنوبی نقشه، حدود ۳۰ ثانیه خارج از پناهگاه با ماشین رانندگی کرده و ناگهان با یک تیزر روی صفحه نمایش خود روبه‌رو شده است.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

استخراج کنندگان کدهای مرکزی و اطلاعات (Dataminer) به‌تازگی اعلام کرده‌اند که جزییات جدید و منتشر نشده‌ای از بازی Call of Duty Black Ops Cold War لو رفته است، و در این اطلاعات بسیاری از بخش‌های بازی نظیر جزییات حالت داستانی، بخش چندنفره، حالت Zombies و هم‌چنین نقشه‌ها و مکان‌های موجود در بازی، تماما از طریق یک حفره امنیتی در سرورهای دو شرکت پلی استیشن و ایکس باکس به‌سرقت رفته است.

با وجود اینکه فصل جدید این بازی به‌ تازگی منتشر شده، افراد بسیار کمی به این تیزر برخورده‌اند و با توجه به مکان دور دستی که استودیو Infinity Ward برای قرار دادن این تیزر انتخاب کرده، می‌توان مطمئن بود که این تیزر مرتبط با قسمت بعدی سری بازی Call of Duty است.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

کمپانی اکتیویژن به صورت رسمی اعلام کرد که قسمت بعدی سری بازی Call of Duty در دنیای بازی Warzone جریان خواهند داشت و این تیزر اولین نشانه از شروع ارتباط این دو بازی با یکدیگر است.

خبر خوب دیگر برای طرفداران این مجموعه این است ‌که تجربه بخش چند نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare در این آخر هفته برای دارندگان بازی Warzone رایگان خواهد بود.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *