معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / نسخه جدید بازی Saints Row سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد

نسخه جدید بازی Saints Row سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد

در ماه اوت، خبرگزاری‌ها از دردست ساخت بودن نسخه جدید بازی Saints Row صحبت کردند. به گفته آن‌ها، سازندگان در حال ساخت نسخه جدیدی از این مجموعه پرطرفدار هستند. نسخه‌ای که قرار نیست تنها یک اسپین-آف از دنیای بازی باشد؛ بلکه یک Saints Row کامل خواهد بود. از آن زمان دیگر سخنی از این بازی به میان آورده نشد تا اینکه کلمنز کندراتیتز (Klemens Kundratitz)، مدیرعامل اجرایی Koch Media صحبت‌های درباره نسخه بعدی این بازی و سازندگان این مجموعه یعنی استودیو Volition کرده است.

نسخه جدید بازی Saints Row

وی در گفتگو با GamesIndustry از همکاری با استودیو ولیشن صحبت کرده است. او درباره بازی می‌گوید:

«بازی Saints Row به قلب ما بسیار نزدیک است و ما درباره آن سال آینده صحبت خواهیم کرد. فعلا فقط می‌خواستیم بگوییم که این بازی بیرون خواهد آمد و این بسیار عالی خواهد بود.»

آخرین نسخه از مجموعه بازی Saints Row، در سال ۲۰۱۵ میلادی تحت بازی Saints Row: Gat out of Hell منتشر شد. البته این نسخه یک بسته الحاقی برای بازی Saints Row 4 بود که در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد. حال بعد از مدت‌ها و رخ دادن اتفاقات بزرگی مانند ورشکستی THQ و حال تولد دوباره آن، باید دید که چه بر سر این مجموعه خواهد آمد. مجموعه‌ای که پتانسیل بسیار بالایی دارد و نباید به راحتی از کنار آن رد شد.

نسخه جدید بازی Saints Row
Telegram
نسخه جدید بازی Saints Row
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *