معماری
خانه / اخبار بازی / نسخه‌ی آزمایشی بازی Marvel’s Avengers بیشترین مقدار دانلود در تاریخ پلی‌ استیشن را داشته است

نسخه‌ی آزمایشی بازی Marvel’s Avengers بیشترین مقدار دانلود در تاریخ پلی‌ استیشن را داشته است

طبق برخی اطلاعات جدید بازی Marvel’s Avengers از شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از نظر تعداد بازی‌باز یک مرحله‌ی آزمایشی آمار بسیار فوق‌العاده‌ای داشت.

بازی Marvel’s Avengers

بازی Marvel’s Avengers

طی یک ماه گذشته در مورد بازی Avengers صحبت‌های زیادی شده است. در حالی که بسیاری از نقدها در مرحله‌ی پیش از بازی بازی کاملاً متفاوت بود، به‌نظر می‌رسد بحث کلی درباره‌ی این عنوان باعث شده است که بسیاری از افراد مایل به بررسی آن باشند. در واقع تا حدی که نسخه‌ی آزمایشی Marvel’s Avengers توانست برخی از رکوردها را بشکند. امروز توسط ناشر اسکوئر انیکس اعلام شد، که نسخه‌ی آزمایشی بازی Marvel’s Avengers که در طی چندین نوبت در طول ماه آگوست در دسترس قرار گرفته است، آمار بیشترین میزان دانلود نسخه‌ی آزمایشی در کل تاریخ پلی‌ استیشن را در اختیار دارد. اگرچه ممکن است چنین موضوعی را برای کسانی که نسخه‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌ باکس را در اختیار دارند می‌توان گفت، اما کاربران پلی‌ استیشن ۴ به‌وضوح علاقه‌ی کافی داشتند که این عنوان را از قبل سفارش دهند تا آن را رد کنند یا در آخر هفته‌ی نسخه‌ی آزمایشی رایگان به بازی بپردازند. در هر صورت، این بازی قبلاً در مرحله‌ی آزمایشی خود بازخورد خوبش را گرفته است.

این موضوع صرفا به معنای آن نیست که موفقیت توسط اسکوئر انیکس و کریستال داینامیکز (Crystal Dynamics) را تأکید کنیم، اما این خبر نیز چندان تکان دهنده نیست. با توجه به اینکه آمار حدودی مخاطبان کنسول پلی‌استیشن ۴ در حال حاضر در کل جهان ۱۱۰ میلیون نفر است، کاملاً طبیعی به نظر می‌آید که افراد بیشتری بتوانند این نسخه‌ی آزمایشی را تجربه کنند. به‌علاوه بازی Marvel’s Avengers جذابیت بسیار گسترده‌ای دارد و طبیعتاً با توجه به این واقعیت که این بازی مربوط به سری Avengers است، چشم‌های بیشتری به آن جلب شده‌اند.بازی Marvels’s Avengers، در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌های مربوط به کنسول‌های نسل بعدی این بازی هم در تاریخ نامعلومی منتشر خواهند شد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *