معماری
خانه / نتایج قرعه کشی

نتایج قرعه کشی

در این قسمت سعی بر این داریم با تا با اعلام نتایج قرعه کشی های دوره ای فروشگاه آنلاین گیفت کارت باز دات کام شما را در جریان تمامی امور قرار دهیم .

وبسایت ما به صورت دوره ای قرعه کشی هایی رو اتجام می دهد که به این منظور به برندگان خوش شانس جوایز جذاب و ویژه ای مانند گوشی موبایل آیفون ۷ ، کامپیوتر ، کنسول بازی ، گیفت کارت ، کامپیوتر ، کد های تخفیف و … ارائه می دهد .

در این قسمت نتایج قرعه کشی گیفت کارت باز قرار داده می شود .

قرعه کشی به صورت کاملا کامپیوتری صورت می پذیرد و هیچ نوع دخالت انسانی در این کار نبوده است . قرعه کشی توسط نرم افزار کامل The.Hat.3.1.1.7 صورت می گیرد که بسیار ساده و منصفانه قرعه کشی را انجام می دهد .

سعی ما بر این هست که بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز فروشگاه رو جلب کنیم . با ارائه جدید ترین گیفت کارت های روز با قیمت مناسب تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز انجام می دهیم .

نتایج قرعه کشی

برنده خوش شانس آیفون ۷ فروشگاه گیفت کارت باز | کلیک کنید

۱۰۰ برنده خوش شانس ۱۰۰ عدد گیفت کارت ۱۰ دلاری شب یلدا | کلیک کنید

نتایج قرعه کشی
نتایج قرعه کشی فروشگاه آنلاین گیفت کارت باز

در صورت داشتن هر گونه نظر ، انتقاد و پیشنهاد در رابطه با قرعه کشی ها فروشگاه گیفت کارت باز دات کام به ما ایمیل بزنید : Giftcardbaz@gmail.com

قرعه کشی روشی برای اهدای جوایز است که در آن از بین تمام شرکت کنندگان در قرعه کشی، تعداد محدودی به صورت تصادفی به عنوان انتخاب می‌شوند.

بخت آزمایی یکی از انواع قرعه‌کشی است؛ این نوع قرعه‌کشی در برخی کشورها قمار محسوب می‌شود و قانونی نیست. نوع دیگری از قرعه کشی، توسط بانک‌ها در ایران انجام می‌شود که در آن تعدادی از دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه برندهٔ جوایزی می‌شوند.

منتظر قرعه کشی های بعدی و جذاب ما باشید …