معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شایعه | نام بازی‌های رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز لو رفت

شایعه | نام بازی‌های رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز لو رفت

هفته‌ی قبل بود که تصویری در وب‌سایت رددیت (Reddit) به اشتراک گذاشته شد که نشان می‌داد چهار بازی به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) عرضه می‌گردند و بازی‌بازان تا روز ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۰) فرصت تجربه‌ی آن‌ها را خواهند داشت. یکی از بازی‌هایی که در این تصویر مشخص بود به عنوان محبوب Grand Theft Auto 5 اشاره داشت که با اعلام رسمی این فروشگاه در نهایت به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

فروشگاه اپیک گیمز

حال بسیاری در حال حدس زدن نام دو عنوان دیگر این فهرست هستند که البته همه‌ی آن‌ها شایعه بوده و باید تا اعلام رسمی فروشگاه اپیک گیمز منتظر بمانیم. لازم به ذکر است که دومین بازی رایگان فروشگاه اپیک گیمز عنوان Civilization 6 بود که پیش از اعلام رسمی زمزمه‌هایی در مورد آن شنیده می‌شد.

نام بعدی که بسیاری معتقد هستند عنوان دیگری از این فهرست خواهد بود و تصویر منتشر شده به آن اشاره دارد، بازی Borderlands: The Handsome Collection است که شامل هر دو عنوان Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel خواهد بود و همچنین تمام بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی این دو بازی را شامل می‌شود.

در صورتی که این شایعه و حدس درست باشد، این یک بازی رایگان بزرگ برای کاربران فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود و بسیاری از تجربه‌ی این بسته‌ی منحصر به فرد لذت خواهند برد. به عقیده‌ی برخی بازی‌بازان عنوان Borderlands 2 به عنوان بهترین بازی این سری شناخته می‌شود و هنوز هم یک بازی looter-Shooter فوق‌العاده است.

در نهایت آخرین نامی که این تصویر به آن اشاره دارد بازی محبوب Ark: Survival Evolution به شمار می‌رود.

فروشگاه اپیک گیمز
Telegram
فروشگاه اپیک گیمز
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *