معماری
خانه / موبایل و تبلت / منفجر شدن آیفون ۷ پلاس

منفجر شدن آیفون ۷ پلاس

آیفون ۷ «جت بلک» (Jet Black) یا همان مشکی براق یکی از مدل‌های محبوب بازار به حساب می‌آید و در حالی که به سرعت روی آن خط و خش می‌افتد خیلی‌ها دوست دارند آن را داشته باشند. حالا شایعه شده که اپل می‌خواهد یک مدل سفید رنگ از آیفون جدید را با نام «جت وایت» (Jet White) راهی بازار کند.

آیفون ۷ پلاس به زمین خورد و منفجر شد

 

خرید گیفت کارت آیفون 7
اپل آیفون ۷

یکی از نکات مهم درباره باتری‌های لیتیوم-یونی این است که وقتی آسیب می‌بینند واقعا تبدیل به ماده‌ای خطرناک می‌شوند، منبسط شده و در معرض انفجار قرار می‌گیرند. یک گزارش جدید درباره آیفون ۷ پلاس بیان می‌کند که چطور یک کاربر در چین آیفون ۷ پلاس‌اش را روی زمین انداخته و بعد شاهد باد کردن و انفجار آن بوده است.

براساس این گزارش کاربر این گوشی ادعا کرده آیفون ۷ پلاس را روی زمین انداخته و پس از آن شاهد خروج دود از گوشی بوده است. گوشی هم‌زمان که دود از خود خارج می‌کرده، می‌لرزیده و باد می‌کرده است. نهایتا آیفون ۷ پلاس مذکور منفجر شده و به شکلی درآمده که در تصویر منتشر شده هم می‌توانید ببینیدش.

 

خرید گیفت کارت اپل
اپل

این تورم و انفجار به حدی شدید بوده که صفحه‌نمایش گوشی را خم کرده است. البته هنوز باید منتظر اظهارنظر اپل و دلیل وقوع این اتفاق باشیم. اما به هر حال احتمال اصلی رخ دادن این موضوع زمین خوردن و ضربه دیدن این گوشی جدید است. البته ممکن است باتری خود پیش از این رخداد آسیب دیده باشد و زمین خوردن صرفا به عاملی تبدیل شده که باعث انفجار باتری پیش‌تر آسیب دیده شده باشد.  شاید هم خود ضربه به قدری شدید بوده که عامل این موضوع شده. به هر حال زیاد دیده‌ایم که گوشی یک فرد روی زمین بیافتد و اغلب هم مشکلی پیش نمی‌آید بنابراین حدس قوی‌تر این است که گوشی خود از قبل دچار مشکل بوده است.

خرید گوشی اپل

کانال تلگرام گیفت کارت باز
ما را در کانال تلگرام گیفت کارت باز دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *