معماری
خانه / اخبار بازی / اکتیویژن: منتظر ریمستر دیگر نسخه‌های مجموعه‌ی Crash Bandicoot نیز باشید

اکتیویژن: منتظر ریمستر دیگر نسخه‌های مجموعه‌ی Crash Bandicoot نیز باشید

نسل هشتم شاهد بازگشت دو شخصیت محبوب پلی‌استیشن یعنی اسپایرو و کرش بندیکوت بود. در حالی که همه خیال می‌کردند این دو شخصیت برای همیشه در تاریخ بازی‌های ویدئویی محو شده‌اند، اکتیویژن (Activision) دو حماسه‌ساز نسل پنجم را به آغوش طرفداران باز گرداند. حال با توجه به موفقیت و محبوبیت بازسازی مجموعه‌ی Crash و همچنین فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، این شرکت تصمیم دارد تا نسخه‌های بیشتری از مجموعه‌ی Crash را به نسل هشتم و نهم بازگرداند.

مجموعه‌ی Crash Bandicoot
Crash Bandicoot

طی جلسه‌ای که برای گزارش مالی سه ماه‌ی دوم سال مالی ۲۰۱۹ برگزار شد، آقای رابرت کوستیچ (Robert Kostich)، رئیس شرکت اکتیویژن، اعلام کرد که با توجه به عبور فروش Crash Bandicoot N. Sane Trilogy از مرز ده میلیون نسخه، این شرکت برنامه دارد که نسخه‌های بیشتری را از مجموعه‌ی Crash بازسازی کرده و به بازار عرضه کند. همچنین وی اعلام کرد که ممکن است شاهد ایده‌ها و نسخه‌های جدیدی در این مجموعه باشیم.

    وقتی شما به کتابخانه‌ی آی‌پی‌هایمان نگاه می‌اندازید، متوجه می‌شوید که ما صاحب آثار بسیاری هستیم که طرفداران دوست دارند تا آن‌ها را دوباره تجربه کنند، پس با توجه به این موضوع، بهتر است که منتظر خبر‌ها و معرفی‌های آینده باشید.

وی افزود:

    اما پشت بازسازی و ریمستر خالص این عناوین، ایده‌های ناب و موقعیت‌های بزرگی خفته‌اند که می‌توان از این ایده‌ها برای ارائه‌ی محتویات بسیار جدیدی برای آی‌پی‌های خود عرصه کرده و موقعیت کس و کار خود را نیز بهبود ببخشیم.

آار بسیاری از هر دو مجموعه‌ی Crash و Spyro در گذشته منتشر شده‌اند اما همه‌ی آن‌ها مورد تکریم و توجه بازی‌بازان و منتقدین قرار نگرفتند ما قطعا با پرداخت و توسعه‌ی عالی و استفاده از تمام پتانسیل‌های موجود در این بازی‌های توسط اکتیویژن، قطعا با آثار قابل قبول و خوبی رو به رو خواهیم شد. با این حال نکته‌ی جابی که از صحبت‌های رئیس اکتیوژن به دست آمده است، انتظار برای عرضه‌ی نسخه‌های جدیدی از این عناوین است که جای توجه دارد. در حالی که ریمسترهای حال حاضر مجموعه‌ی Crash و Spyro از نظر هزینه و کار به بازسازی شبیه هستند، با این حال بسیاری از مکانیک‌های قدیمی مجموعه را در خود جای داده‌اند. آیا اکتیویژن و زیرمجموعه‌هایش می‌توانند آثاری جدید و قابل قبول را برای رقابت با نسخه‌های اورجینال این مجموعه در این دوره‌ی مدرن عرضه کنند یا خیر؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید؟

در حال حاضر بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled به عنوان آخرین نسخه‌ی ریمستر از مجموعه‌ی Crash در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قرار دارد. همچنین احتمالا نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌ی شخصی این اثر نیز در سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

 مجموعه‌ی Crash Bandicoot
Telegram
 مجموعه‌ی Crash Bandicoot
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *