معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / شایعه | منتظر اعلام قیمت ایکس‌ باکس سری‌ ایکس در رویداد آتی مایکروسافت نباشید

شایعه | منتظر اعلام قیمت ایکس‌ باکس سری‌ ایکس در رویداد آتی مایکروسافت نباشید

شایعات شنیده شده حاکی از این موضوع هستند که برخلاف پیش‌بینی‌ها، طی رویداد آتی مایکروسافت در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۹ (۲۳ ژوئیه ۲۰۲۰) قیمت ایکس‌ باکس سری‌ ایکس اعلام نخواهد شد.

قیمت ایکس‌ باکس سری‌ ایکس

روز گذشته شرکت مایکروسافت تایید که در رویداد آتی خود برای کنسول ایکس‌ باکس سری‌ ایکس، تنها برروی نمایش بازی‌های انحصاری آینده‌ی خود تمرکز خواهد کرد. همچنین در خلال این اعلامیه، علاوه بر تکذیب شایعات شنیده شده مبنی بر توسعه‌ی بازی‌هایی نظیر Perfect Dark و Fable 4 برای نسل بعد، ارایه‌ی نمایشی از بازی مورد انتظار استودیوی ۳۴۳ Industri’s یعنی Halo Infinite نیز در این رویداد تایید شد.

از همین رو، تحلیل‌گر نام‌آشنا یعنی آقای دنیل احمد (Daniel Ahmad)، توییتی مبنی بر اعلام شدن یا عدم اعلام قیمت این کنسول در رویداد پیش‌روی مایکروسافت را منتشر نمود که با جواب منفی از سوی آقای تام وارن (Tom Warren)، عضو نشریه‌ی Verge که نفوذ نبستاً بالایی در بخش اکس‌باکس شرکت مایکروسافت دارد روبرو شد.

همچنین اگر موضوع فوق تحقق یابد، به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت اعلامیه‌ی قیمت ایکس‌ باکس سری‌ ایکس را به ماه آگوست و رویداد Gamescom 2020 موکول کند. از طرفی دیگر، باید منتظر عکس‌العمل سونی به این موضوع ماند و دید که آیا سونی نیز همچنان از اعلام قیمت پلی‌ استیشن ۵ سرِ باز می‌زند یا خیر.

کنسول ایکس‌ باکس سری‌ ایکس به همراه همتای ژاپنی خود در تعطیلات سال جاری میلادی به صورت رسمی عرضه خواهند شد. همچنین، شایعات بسیاری مبنی بر وجود یک کنسول مقرون به صرفه‌تر با نام ایکس‌ باکس لاکهارت یا سری‌ اس نیز به گوش می‌رسد که البته هنوز به صورت رسمی از سوی مایکروسافت تایید نشده است.

قیمت ایکس‌ باکس سری‌ ایکس
Telegram
قیمت ایکس‌ باکس سری‌ ایکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *