معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / مشکلات سرویس Xbox Live برطرف شد

مشکلات سرویس Xbox Live برطرف شد

پس از مشکلات چندین و چند روزه‌ی سرویس Xbox Live و سردرگمی بازی‌بازان، اکنون این مشکلات برطرف شده است و این سرویس همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.

سرویس Xbox Live

اگر از بازی‌بازان رایانه‌های شخصی یا کنسول اکس‌باکس وان باشید، قطعا مشکلات مربوط Xbox Live در این چند روز شما را کلافه کرده است. مشکلاتی که اجازه‌ی ورود به این سرویس یا تجربه‌ی عناوین چندنفره را نمی‌داد. قرار دادن این موضوع در کنار محبوبیت بازی‌های چندنفره، جدیت آن را تشدید می‌کرد. از همان زمان، مایکروسافت اعلام کرد که در حال کار برروی این مشکلات است تا آن‌ها را برطرف کند. حساب کاربری مایکروسافت در توییتر نیز با انتشار پست‌، جدیدترین ایرادات و مشکلات این سرویس را به اطلاع بازی‌بازان می‌رساند.

از طرفی دیگر، صفحه‌ی پشتیبانی Xbox Status به فهرست کردن مشکلات سرویس‌هایی پرداخت که هسته‌ی آن‌ها Xbox Live است و به مشکلات اجتماعی یا تاثیرگذار برروی تجربه‌ی بازی اشاره کرد. مثلا بازی‌بازان هنگام اضافه شدن به دوستان خود در یک پارتی برای تجربه‌ی عناوین چندنفره، با ارور مواجه شده‌اند یا حتی امکان تشکیل حساب کاربری در این سرویس را ندارند. این داستان همینجا به پایان نمی‌رسید و مشکلات سرویس Xbox Live تنها به اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مربوط نمی‌شد و دامن اکس‌باکس ۳۶۰ و وبسایت اکس‌باکس را نیز گرفته بوذ!

این مشکلات در زمان نامناسبی به سراغ مایکروسافت آمده است چرا که Minecraft Dungeons قرار است تا در چند روز آینده برروی این کنسول عرضه شود. این بازی دارای بخش چندنفره‌ی سنگین و شلوغی است و از طرفی مشکلات پیش آمده مشخصا بخش چندنفره را تحت تاثیر قرار می‌داد. این در حالی است که عنوان مذکور برروی پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ هم عرضه می‌شود و بازی‌بازان این دو پلتفرم مشکلی در تجربه‌ی این عنوان نخواهند داشت.

به هر جهت، اکنون مشکلات سرویس Xbox Live برطرف شده و شرایط برای تجربه‌ی مجدد بازی‌های چندنفره و به‌ویژه Minecraft Dungeons فراهم است.

سرویس Xbox Live
Telegram
سرویس Xbox Live
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *