معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / گزارش | مشخصات سخت‌ افزار ایکس‌ باکس سری اس فاش شد

گزارش | مشخصات سخت‌ افزار ایکس‌ باکس سری اس فاش شد

آقای تام وارن (Tom Warren) از وبسایت The Verge باور دارد کنسول ایکس‌ باکس سری اس نیز توانایی پشتیبانی از ری‌تریسینگ را خواهد داشت.

ایکس‌ باکس سری اس
xbox serie X vs xbox serie s

با تاخیر Halo Infinite و همچنین خبر عرضه‌ی ایکس‌ باکس سری ایکس در ماه نوامبر، کنسول ارزان‌ قیمت‌تر مایکروسافت در جمع اخبار دیده نمی‌شود. این دستگاه که با نام رمزی لاک‌هارت (Lockhart) نیز شناخته می‌شود قصد دارد با قیمت ارزان‌تر خود به فروش بالایی دست پیدا کند و اکوسیستم مایکروسافت در زمینه‌‌ی بازی‌های ویدیویی را گسترش دهد. حال ویراستار ارشد The Verge، آقای تام وارن، سخت‌افزار ایکس‌ باکس سری اس را فاش کرده است.

همچنین منابع داخلی اعلام کرده بودند که کنسول ارزان قیمت‌تر مایکروسافت پردازنده‌هایی مشابه ایکس‌ باکس سری ایکس را شامل می‌شود. بر اساس اطلاعات فاش شده‌ از سوی آقای وارن و همچنین گزارش‌های قبلی تنها عامل اصلی که ایکس‌ باکس سری اس را نسبت به سری اکس متمایز می‌کند فرکانس کارت گرافیک آن خواهد بود. وارن در توییت جدید خود گفت، این کنسول شامل ۲۰ واحد پردازشی (CU) با فرکانس ۱٫۵۵GHz می‌شود در حالی که ایکس‌ باکس سری ایکس ۵۲ واحد پردازشی با فرکانس ۱٫۸۲۵GHz را در خود جای داده است.

شما می‌توانید مشخصات سخت‌افزاری فاش شده را در ادامه مشاهده کنید اگرچه هنوز چیزی از سوی مایکروسافت تایید نشده است.

ایکس‌ باکس سری اس
مشخصات سخت‌ افزار ایکس‌ باکس سری اس

 

وارن همچنین در بیانیه‌ی خود گفت، باور دارد این کنسول حتی توانایی پشتیبانی از ری‌تریسینگ را خواهد داشت.

بر اساس آخرین شایعه‌ها، شرکت‌های مایکروسافت و سونی در ماه سپتامبر (شهریور/مهر) اطلاعات بیشتری از کنسول‌های خود منتشر خواهند کرد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *