معماری
خانه / اخبار بازی / مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Death Stranding

مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Death Stranding

بازی Death Stranding می‌تواند متناسب با سبک بازی‌ کردنی که شما انتخاب می‌کنید به‌ اشکال مختلفی پیش برود و یا حتی مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Death Stranding نیز باتوجه به رفتارهای شما در بازی متفاوت است، این بازی می‌تواند بسیار طولانی و برای برخی کوتاه و مختصر باشد و یا شاید برای دیگر بازیکنان همانند بازی‌های معمول اکشن ماجراجویی رقم بخورد، و تمامی این حالات مختلف مستقیم تاثیر گرفته از راه و روشی است که شما در بازی پیش خواهید گرفت.

مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Death Stranding

شما در بازی اگر بخواهید یک محموله‌رسان نمونه باشید و به تمامی وظایف خود عمل کنید، حتما خودتان را مجبور خواهید کرد تا تمامی ماموریت‌های جانبی را نیز پشت‌سر بگذارید، و ده‌ها ساعت بیشتر را در این بازی به ماجراجویی بپردازید و یا در سویی دیگر شما تنها می‌خواهید داستان اصلی بازی را پیش بروید و بدانید که بالاخره در آخر بازی داستان چگونه رقم خواهد خورد، در ادامه مدت زمان مورد نیاز برای انجام این دو خواسته معمول را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اگرچه سازنده‌های بازی به‌صورت رسمی اعلام نکرده است که مدت رمان مورد نیاز این بازی برای به پایان رساندن داستان چه‌مقدار است، اما منتقدین سایت گیم‌اسپات توانسته‌اند به‌صورت حدودی این مدت زمان را به‌دست بیاورند. و آن‌طور که گزارش شده است در این بازی اگر شما تنها به‌فکر انجام ماموریت‌های اصلی باشید و زیاد به ماجراجویی نپردازید، می‌توانید این بازی را در ۵۰ ساعت به‌پایان برسانید.

در آن‌سو اگر بخواهید تمامی ماموریت‌های اصلی و فرعی را انجام دهید می‌توانید انتظار داشته باشید که این بازی شما را تا بیش از ۱۰۰ ساعت سرگرم خواهد کرد و می‌توانید خودتان را در دنیای عمیق بازی Death Stranding کاملا غرق کنید.

البته باید ذکر کرد که این ارقام به‌صورت میانگین تهیه شده‌اند و قطعا تجربه شما با این منتقدین یکسان نخواهد بود و باید انتظار داشته باشید که شاید این بازی از این عددها طولانی‌تر و یا ‌کوتاه‌تر باشد.

مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Death Stranding
Telegram
مدت زمان مورد نیاز برای اتمام بازی Death Stranding
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *