معماری
خانه / اخبار بازی / مدت زمان بخش داستانی بازی Marvels Avengers مشخص شد

مدت زمان بخش داستانی بازی Marvels Avengers مشخص شد

ریچ بریگز (Rich Briggs) یکی از مسئولین استودیوی Crystal Dynamics به‌ تازگی در مصاحبه با وبسایت کمیک بوک اعلام کرد مدت زمان بخش داستانی بازی Marvels Avengers به ۱۰ تا ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهد داشت.

مدت زمان بخش داستانی بازی Marvels Avengers

با این حال این عنوان آن دسته از افرادی که بخواهند به تجربه تمام ماموریت‌های جانبی درون بازی بپردازند را تا ۳۰ ساعت مشغول خواهد کرد. بریگز همچنین در ادامه افزود:

    من فکر می‌کنم که مدت زمان اتمام بازی به میزانی که می‌خواهید در عمق دنیای آن فرو بروید، بستگی دارد. اگر به بازی‌های قبلی استودیوی Crystal Dynamics توجه کنید، متوجه می‌شوید که اگر فقط بخواهید به انجام داستان و ماموریت‌های اصلی بازی بپردازید، اتمام این بازی‌ها تنها به ۱۰ تا ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهد داشت. برای مثال در سری بازی‌های Tomb Raider اگر به تمام چیزهایی که در بازی‌ها وجود دارد نگاه بیندازید و تمام ماموریت‌های فرعی و دیگر چیزها را انجام دهید، به بیش از ۳۰ ساعت زمان نیاز دارید و می‌توانید چیزی قابل مقایسه را در بازی Marvels’ Avengers انتظار داشته باشید.

اسکات ایماس (Scot Amos) رئیس استودیوی Crystal Dynamics نیز چندی پیش اعلام کرد که محتواهایی نظیر مناطق و داستان‌های جدید به مرور زمان و به صورت رایگان برای بازی Marvels’ Avengers منتشر خواهد شد. این بازی در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

مدت زمان بخش داستانی بازی Marvels Avengers
Telegram
مدت زمان بخش داستانی بازی Marvels Avengers
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *