معماری
خانه / اخبار بازی / مدت زمان بازی Modern Warfare همان اندازه است که انتظارش را دارید

مدت زمان بازی Modern Warfare همان اندازه است که انتظارش را دارید

شکی نیست که بازی Call Of Duty: Modern Warfare از مهم‌ترین بازی‌های موردانتظار سال ۲۰۱۹ است. اما یکی از مهم‌ترین سوالات طرفداران نیز، مدت زمان بازی Modern Warfare بوده که تیلور کوروساکی (Kurosaki) به این سوال پاسخ داده است. به مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، مدت زمان اتمام یک عنوان به سبک بازی شما بستگی دارد و نویسنده ارشد جدیدترین نسخه از سری Call Of Duty معتقد است که این گفته برای این بازی نیز صادق است. کوروساکی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت گیم اینفورمر گفت که بازیکنان باید منتظر مدت زمانی، مشابه با انتظارات همیشگی از یک بازی Call Of Duty باشند.

مدت زمان بازی Modern Warfare
بخش داستانی بازی، فقط یکی از حالت‌های موجود در بازی است. حالت‌های مختلفی نیز برای بخش چندنفره درنظر گرفته شده‌اند که امسال در این بازی شاهد آن‌‌‌ها خواهیم بود. حالتی مانند Ground War که در آن بیشتر از ۱۰۰ بازیکن به طور همزمان حضور دارند. همچنین، حالتی به نام Spec Ops co-op به این بازی اضافه خواهد شد. همچنین، بازی Call Of Duty: Modern Warfare  دارای بخش زامبی نیست و فعلاً هیچ برنامه‌ای برای بخش بتل رویال درنظر گرفته نشده است.

بازیCall Of Duty: Modern Warfare  قرار است در تاریخ سه آبان (۲۵ اکتبر) امسال برای کامپیوترهای شخصی و PS4 و ایکس باکس وان منتشر شود. خوب است بدانید که بخش چندنفره بازی از قابلیتCross-Play  بین کنسول‌ها پشتیبانی خواهد کرد. دسترسی زودهنگام به نسخه بتای بخش چندنفره این بازی از تاریخ ۲۱ شهریورماه (۱۲ سپتامبر) روی کنسول پلی استیشن ۴ امکان پذیر است و نسخه بتای عمومی بازی از ۲۳ شهریورماه ابتدا روی پلی استیشن ۴  و سپس باقی پلتفرم‌ها قابل بازی است.

مدت زمان بازی Modern Warfare
Telegram
مدت زمان بازی Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *