معماری
خانه / پلی استیشن 5 / محتویات جعبه‌ پلی‌ استیشن ۵ فاش شد

محتویات جعبه‌ پلی‌ استیشن ۵ فاش شد

به نظر می‌رسد کنسول پلی‌ استیشن ۵ درون جعبه‌ی خود یک پایه‌ خواهد داشت، حداقل در منطقه‌ی هنگ کنگ چنین محصولی را در جعبه خواهیم دید. آیتمی که با نام “پایه” (Base) لیست شده است احتمالاََ به معنای یک پایه‌ی نمایشی باشد. تحلیلگر مشهور آقای دنیل احمد (Daniel Ahmad) لحظاتی پیش تصویری را به اشتراک گذاشت که محتویات جعبه‌ پلی‌ استیشن ۵ و کد کالا را نشان می‌دهد البته خبری از قیمت و تاریخ عرضه نیست.

محتویات جعبه‌ پلی‌ استیشن 5

همانطور که انتظار می‌رفت محصولات دیگری که در جعبه شاهدشان هستیم یک کنترلر دوال‌ سنس (DualSense)، یک کابل HDMI، یک کابل برق، یک کابل یو‌ اس بی (USB) و کتابچه‌ی راهنمای محصول است. آقای احمد اشاره می‌کند که این نسخه مخصوص هنگ‌کنگ است و احتمال دارد پایه‌ی مخصوص را در همه‌ی نسخه‌ها و مناطق شاهد نباشیم.

محتویات جعبه‌ پلی‌ استیشن ۵

محتویات جعبه‌ پلی‌ استیشن 5

هنوز مشخص نیست که آیا این پایه به کاربر اجازه می‌دهد هم به صورت عمودی کنسول را قرار دهید و هم به صورت افقی اما مطمئناََ به زودی جزئیاتی درباره‌های تجهیزات جانبی پلی‌ استیشن ۵ منتشر شود. کنسول شکل و شمایل غیر معمولی دارد و به همین دلیل باید طوری باشد که کاربر به شکل دلخواه آن را قرار دهد. ما انتظار داریم در هفته‌ی آینده در جریان یک رویداد و یا یک توییت جزئیاتی از پلی‌ استیشن ۵ از جمله قیمت و تاریخ عرضه منتشر شود.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *