معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / مایکروسافت | ما کنسول بهتری را توسعه داده‌ایم

مایکروسافت | ما کنسول بهتری را توسعه داده‌ایم

در حال حاضر اطلاعات کلی سخت‌افزار‌های دو کنسول پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس به طور کامل منتشر شده است و بسیاری از تحلیل‌گران معروف صنعت بازی، عقیده دارند که کنسول پلی‌ استیشن ۵، در عین اینکه سخت‌افزار ضعیف‌تری نسبت به رقیب خود دارد، اما کنسول قدرت‌مند‌تری است. اما رئسای شرکت مایکروسافت برخلاف این عقیده فکر می‌کنند.

مایکروسافت

به تازگی آقای بیل استیل‌ول (Bill Stillwell)، یکی از کارمندان سابق اکس‌باکس که هم‌اکنون در تیم طراحی ادراکی شرکت مایکروسافت مشغول به کار است، در یک پادکست گفت که مایکروسافت در حال حاضر نگران قدرت کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس نیست و با اینکه کنسول پلی‌ استیشن ۵ استراتژی‌های قدرتمندی را در زمینه‌ی سخت‌افزاری پیاده کرده است، اما او به شخصه فکر‌ می‌کند که ایکس‌ باکس سری ایکس کنسول بهتری است.

من فکر میکنم آن چیزی که شما در رونمایی PS5 مشاهده کردید، بخشی از موضوعی بود که قرار بود در مراسم GDC در مورد آن صحبت شود، اما در نهایت به یک رویداد بازاریابی شخصی تبدیل شد.

من صحبت‌های سونی را بسیار دوست داشتم و به نظرم‌ آن‌ها کار شگفت انگیزی را با سخت‌افزار کنسول خود انجام داده‌اند. اما شخصا فکر می‌کنم که ما کنسول بهتری را توسعه داده‌ایم و در مورد قدرت آن نگران نیستیم.

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس بخش ایکس‌ باکس شرکت مایکروسافت نیز در این اواخر گفته بود، که رونمایی از کنسول پلی‌ استیشن ۵، باعث شد تا شرکت مایکروسافت اعتماد به نفس بیشتری را نسبت به کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس پیدا کند.

مایکروسافت
Telegram
مایکروسافت
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *