معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / مایکروسافت به شدت درگیر اماده‌ سازی مراسم ماه اینده‌ی ایکس‌ باکس سری ایکس است

مایکروسافت به شدت درگیر اماده‌ سازی مراسم ماه اینده‌ی ایکس‌ باکس سری ایکس است

جامعه‌ی بازی‌بازان در مورد مراسم ماه آینده‌ی شرکت مایکروسافت هیجان‌زده هستند اما این رویداد برای طرفداران کنسول نسل بعدی آن‌ها یعنی ایکس‌ باکس سری ایکس ویژه خواهد بود چرا که این مراسم به رونمایی عناوین توسعه یافته توسط استودیو‌های اختصاصی ایکس‌ باکس می‌پردازد.

ایکس‌ باکس سری ایکس

اگرچه هنوز تاریخ رسمی این رویداد مشخص نیست اما آقای آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) از شرکت مایکروسافت در جواب یکی از طرفداران در توییتر پست پایین را منتشر کرد:

تیم ما به سختی برروی این مراسم کار می‌کند، امروز با رئیس بزرگ محتویات را دوباره بررسی کردیم. وقتی همه چیز نهایی شد اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در این میان خواهان صبوری شما هستیم.

اکانت رسمی ایکس‌ باکس در توییتر جزئیات تازه‌ای را در مورد رویکرد مایکروسافت نسبت به این مراسم منتشر کرد. آن‌ها اعلام کردند که این رویداد به صورت زنده پخش می‌شود و شاهد یک مراسم دیجیتالی از پیش ضبط شده نخواهیم بود. آقای تاد کراوسمنس، تهیه‌کننده‌ی ویدیوهای اکس‌باکس در توییتر خود نوشت:

ما به شدت درگیر آماده‌سازی مراسم هستیم. من واقعاََ نمی‌توانم تا دیدن مراسم توسط عموم مخاطبین صبر کنم. موارد خوبی در راه است.

مایکروسافت قبلاََ نیز اعلام کرده بود مراسم ماه جولای همگان را شگفت‌زده می‌کند. تمرکز اصلی این مراسم بازی‌های انحصاری و پروژه‌های در دست ساخت استودیوهای مجموعه‌ی اکس‌باکس خواهد بود. تا به این لحظه حضور دو عنوان Halo Infinite و Psychonauts 2 در این رویداد توسط مایکروسافت تایید شده است.

با توجه به گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی، در مراسم ماه آینده‌ی مایکروسافت از کنسول ایکس‌ باکس سری اس یا همان لاک‌هارت (Lockhart) رونمایی خواهد شد که نصف سری اکس قیمت دارد. گفته می‌شود این کنسول نقش حیاتی در برنامه‌های استراتژیک مایکروسافت دارد و همچنین در جزئیات منتشر شده آمده است که مراسم پیش رو باعث شگفتی همگان خواهد شد اما تمرکز اصلی این مراسم نمایش قدرت ایکس‌ باکس سری ایکس و بازی‌های اختصاصی این کنسول خواهد بود.

ایکس‌ باکس سری ایکس
Telegram
ایکس‌ باکس سری ایکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *