معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / این ماه ۳ عنوان دیگر به سرویس PlayStation Now اضافه خواهد شد

این ماه ۳ عنوان دیگر به سرویس PlayStation Now اضافه خواهد شد

مجموعۀ دیگری از بازی‌های بزرگ و انحصاری شرکت سونی (SONY) این ماه به سرویس PlayStation Now اضافه خواهند شد. این عناوین در مدت زمان محدودی و از تاریخ ۱۲ دیماه ۱۳۹۸ در دسترس قرار خواهند گرفت.
سرویس PlayStation Now

دو عنوان انحصاری Horizon: Zero Dawn و Uncharted: The Lost Legacy به سرویس PlayStation Now اضافه خواهند شد که شامل کلیۀ محتوای پس از عرضه نیز می‌شوند. این دو بازی تا تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ در دسترس خواهند بود و شما می توانید آنها را بارگیری یا پخش نمائید. همچنین عنوان Overcooked 2 نیز به این سرویس اضافه خواهد شد که تاریخ انقضاء نامشخصی دارد.

ناگفته نماند که شما هنوز هم می‌توانید عناوینی که در ماه گذشته به بازار عرضه شده‌اند را نیز تهیه نمائید؛ عناوینی همچون PUBG ، Wolfenstein: Old Blood و Formula 1 2019 که تا تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ در دسترس خواهند بود. همچنین عناوین Persona 5 و Middle-Earth: Shadow of War نیز تا تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ در سرویس PlayStation Now در دسترس خواهند بود. عناوین God of War (2018) ، Infamous: Second Son ، Grand Theft Auto V و Uncharted 4: A Thief’s End نیز در حال حاضر در سرویس PlayStation Now در دسترس قرار دارند اما در تاریخ ۱۲ دیماه ۱۳۹۸ منقضی خواهند شد.

اخیراً شرکت «سونی» قیمت اشتراک ماهیانۀ سرویس PlayStation Now را از ۲۰ دلار به ۱۰ دلار کاهش داده است و به‌تازگی نیز اعلام کرده است که برای مدت زمان محدودی عناوین بزرگ خود را در این سرویس ارائه خواهد داد. به نظر می‌رسد که این اقدام شرکت «سونی» در رقابت مستقیم با سرویس Xbox Game Pass شرکت «مایکروسافت» صورت گرفته است. ناگفته نماند که شرکت «مایکروسافت» نیز در گذشته اعلام کرده بود که عناوین مهم خود را در سرویس Xbox Game Pass به مخاطبان ارائه می‌دهد.

سرویس PlayStation Now
Telegram
سرویس PlayStation Now
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *