معماری
خانه / اخبار / لیست تخفیف‌های ایکس‌ باکس در جشنواره‌ی X019 منتشر شد

لیست تخفیف‌های ایکس‌ باکس در جشنواره‌ی X019 منتشر شد

پس از نمایش عظیم اکس‌باکس در جشنواره‌ی X019 که دیروز در لندن برگزار شد، مایکروسافت (Microsoft) لیست تخفیف‌های ایکس‌ باکس در جشنواره‌ی X019 را منتشر کرده است که در این لیست، نام بازی‌های بزرگی مانند Red Dead Redemption 2، Gears 5 و Destiny 2 به چشم می‌خورد.

لیست تخفیف‌های ایکس‌ باکس در جشنواره‌ی X019
البته باید برای دستیابی به این تخفیف‌ها، سریع عمل کنید چرا که این تخفیف‌ها تنها تا انتهای امروز اعتبار دارند. چشم‌گیر‌ترین مورد در بین تخفیف‌ها، نسخه‌ی Ultimate بازی Red Dead Redemption 2 است که ۵۵ درصد تخفیف خورده است. این نسخه‌ی بازی تمام محتوای داستانی اضافه از نسخه‌ی Special، را در کنار لباس‌هایی برای شخصیت آنلاین‌تان دارد. بازی Borderlands 3 Super Deluxe Edition با قیمت ۸۰٫۳۹ دلار به فروش می‌رسد که حدودا ۲۰ دلار ارزان‌تر از قیمت اصلی است. همچنین می‌توانید نسخه‌ی Champions بازی FIFA 20 را با ۱۶ دلار تخفیف به قیمت ۶۳٫۹۹ دلار خریداری کنید. نسخه‌ی Ultimate بازی Gears 5 نیز قیمتی ۵۵٫۹۹ دلاری دارد. بازی‌های زیادی دیگری از این تخفیف بهره برده‌اند که می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اکس‌باکس، از آن تخفیف‌ها به طور کامل آگاه شوید.

اگر این قیمت‌ها شما را هیجان‌زده نمی‌کنند، مایکروسافت اشتراک سه ماهه Xbox Game Pass را با قیمت تنها ۱ دلار به فروش می‌رساند. این سرویس ماه آینده میزبان بازی‌های بزرگی از جمله The Witcher 3، Darksiders 3 و Rage 2 خواهد بود.

لیست تخفیف‌های ایکس‌ باکس در جشنواره‌ی X019
Telegram
لیست تخفیف‌های ایکس‌ باکس در جشنواره‌ی X019
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *