معماری
خانه / پلی استیشن 5 / لیست بازی‌های پلی استیشن ۵ در زمان انتشار مشخص شد

لیست بازی‌های پلی استیشن ۵ در زمان انتشار مشخص شد

پلی استیشن ۵ قرار است در جریان فصل تعطیلات سال ۲۰۲۰ آماده عرضه به بازار شود و حالا حدس و گمان‌ها در مورد لیست بازی‌های پلی استیشن ۵ که قرار است هم‌زمان با آن آماده عرضه شوند در حال انتشار است.

لیست بازی‌های پلی استیشن 5

بر اساس بررسی‌های انجام شده بسیاری از توسعه دهندگان بازی‌ها از همین حالا در حال آماده‌سازی‌های عناوین جدید خود برای عرضه در پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس هستند و تصمیمی برای عرضه بازی‌های خود در کنسول‌های نسل هشتمی ندارند.

این مسئله نشان می‌دهد که توسعه دهندگان بازی‌ها و استودیوهای توسعه و عرضه بازی‌ها از همین حالا به فکر این هستند که بازی‌های خود را در کنسول‌های نسل نهمی شرکت‌های مایکروسافت و سونی آماده عرضه کنند و دیگر تمایلی به عرضه بازی‌های جدید در ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ که از سال ۲۰۱۳ تغییرات زیادی در سخت‌افزار آن‌ها عمال نشده ندارند. البته سونی و مایکروسافت در چند نوبت اصلاحات سخت‌افزاری روی کنسول‌های نسل هشتم خود اعمال کرده‌اند با این حال بسیاری از شرکت‌های توسعه‌دهنده بازی کنسول‌های جدید را پلتفرم مناسب‌تری برای عرضه بازی‌های خود می‌دانند و به همین دلیل تصمیم دارند تا بازی‌های خود را در این کنسول‌ها آماده عرضه به بازار کنند.

بر اساس بررسی‌ها و حدس و گمان‌های انجام شده بازی‌هایی که در زمان عرضه پلی استیشن ۵ قرار است همراه با این کنسول آماده عرضه به بازار شوند شامل موارد زیر هستند:

لیست بازی‌های پلی استیشن ۵

۱. Assassin’s Creed Valhalla
۲. Dirt 5
۳. Fortnite
۴. Godfall
۵. The Lord of the Rings: Gollum
۶. Outriders
۷. Quantum Error
۸. Scarlet Nexus
۹. Vampire: The Masquerade: Bloodlines 2
۱۰. Watch Dogs: Legion
۱۱. Rainbow Six Siege
۱۲. Rainbow Six Quarantine
۱۳. Warframe
۱۴. The Elder Scrolls VI
۱۵. Battlefield 6
۱۶. Cyberpunk 2077
۱۷. Call of Duty: Modern Warfare/Warzone
۱۸. Call of Duty 2020

لیست بازی‌هایی پلی استیشن 5
Telegram
لیست بازی‌هایی پلی استیشن 5
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *