معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شایعه: قیمت پلی استیشن ۵ کمتر از ۴۰۰ دلار خواهد بود

شایعه: قیمت پلی استیشن ۵ کمتر از ۴۰۰ دلار خواهد بود

در حالی که هنوز مشخص نیست که کنسول‌های نسل بعد، با توجه به پاندمی COVID-19، هنوز در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند یا خیر، برخی از فروشگاه‌های بزرگ در دنیا، شروع به پیش فروش پلی استیشن ۵ و ایکس باکس کرده‌اند و قیمت پلی استیشن ۵ را کمتر از ۴۰۰ دلار پیش بینی کرده اند.

قیمت پلی استیشن 5

فروشگاه کانادایی Play N Trade واقع در ونکوور، در صفحه فیسبوک خود خبر از پیش فروش پلی استیشن ۵ با قیمت ۵۵۹ دلار کانادا داده است که این مقدار، برابر با ۳۸۸ دلار آمریکا است. این فروشگاه تاریخ تحویل پلی استیشن ۵ را نیز سه ماهه آخر ۲۰۲۰ اعلام کرده است که با تاریخ عرضه تقریبی اعلام شده توسط سونی هم‌خوانی زیادی دارد.

قیمت پلی استیشن 5

با توجه به گزارش بلومبرگ که هزینه ساخت هر دستگاه پلی استیشن ۵ را ۴۵۰ دلار اعلام کرده بود، دیدن قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار یا حتی ۴۰۰ دلاری این کنسول قطعا هیجان انگیز خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که سونی این کنسول را با قیمتی کمتر از هزینه ساخت بفروشد و ضرر ناشی از آن را از راه فروش بازی‌ها و لوازم جانبی جبران کند.

پلی استیشن 5

پس از اعلام این خبر توسط این فروشگاه کانادایی، بسیاری در فیسبوک آن را متهم به شایعه‌پراکنی و حتی عده‌ای ادعا کردند که این فروشگاه وجود ندارد. هرچند که فروشگاه Play N Trade واقعا در ونکوور وجود دارد، اما هنوز پاسخی به کاربران خود نداده است.

سونی هنوز از کنسول پلی استیشن ۵ کاملا رونمایی نکرده است و حتی پیشتر اظهار کرده است که اعلام قیمت این کنسول، کار سختی خواهد بود. اگرچه از قدرت فنی این کنسول مطلع هستیم، اما برای دانستن جزئیات بیشتر از آن، باید تا معرفی رسمی پلی استیشن ۵ که بنا به شایعات، اواخر بهار رخ می‌دهد، منتظر بمانیم.

پلی استیشن 5
Telegram
پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *