معماری
خانه / کنسول بازی / قیمت و جزئیات سخت‌افزاری پلی‌‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری‌ ایکس در ماه آگست مشخص خواهد شد

قیمت و جزئیات سخت‌افزاری پلی‌‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری‌ ایکس در ماه آگست مشخص خواهد شد

اگرچه تا به این لحظه اطلاعات زیادی از عناوین در دست ساخت و بازی‌های زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی پلی‌‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری‌ ایکس منتشر است اما مهم‌ترین جزئیات هنوز مشخص نشده است. ما هنوز نمی‌دانیم که این دو کنسول چه قیمتی خواهند داشت و این که در چه تاریخی عرضه خواهند شد.

پلی‌‌ استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری‌ ایکس

قیمت و جزئیات سخت‌افزاری پلی‌‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری‌ ایکس

از آن‌جایی تنها چند ماه تا عرضه‌ی رسمی پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس فاصله داریم، احتمالاََ به زودی استراتژی‌ها و اطلاعات تکمیلی مرتبط با آن‌ها که شامل قیمت و تاریخ دقیق عرضه نیز می‌شود اعلام گردد. بر اساس گفته‌های میزبان Kinda Funny، پادکست پرطرفدار، این اتفاق به زودی رخ خواهد داد. منبع داخلی معتبر و خبرنگار سابق گیم‌اینفورمر (GameInformer)، آقای ایمران خان (Imran Khan)، اعلام کرد که هر دو شرکت سونی و مایکروسافت قصد دارند در ماه آگست (مرداد/شهریور) اطلاعات تکمیلی که شامل قیمت و تاریخ عرضه‌ی کنسول‌ها نیز می‌شود را با جامعه‌ی بازی‌بازان به اشتراک بگذارند و از طرفی اطلاعات بیشتری از سخت‌افزار، خدمات و رابط کاربری کنسول‌های نسل بعدی در دسترس قرار خوهد گرفت.

اگرچه هنوز چیزی به طور قطعی مشخص نیست و احتمال دارد تا زمان عرضه‌ و با توجه به سیاست‌های رقیب قیمت کنسول‌ها با چیزی که در حال حاضر شرکت‌ها هدف قرار داده‌اند متفاوت باشد اما استراتژی دو شرکت درباره‌ی قیمت‌گذاری کاملاََ متفاوت است. شرکت مایکروسافت مدتی پیش اعلام کرده بود که رویکرد آن‌ها در مورد قیمت‌گذاری کاملاََ منعطف خواهد بود و ممکن است شاهد قیمتی بسیار عجیب و مشتری‌مدارانه باشیم در حالی که سونی توضیح داده بود، قیمت کنسول نسل بعدی خود را با توجه به ارزشی که دارد تعیین می‌کند.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *