معماری
خانه / اخبار بازی / قهرمانان دنیای مارول به بازی Fortnite می آیند

قهرمانان دنیای مارول به بازی Fortnite می آیند

اپیک گیمز برای فصل چهارم بازی Fortnite برنامه‌های هیجان انگیزی تدارک دیده که سرسخت‌ترین منتقدان این بازی را هم مشتاق به تجربه آن می‌کند. بسیاری از قهرمانان دنیای مارول به بازی Fortnite اضافه خواهند شد و حالا داستان این بازی هم یک شرور بزرگ دارد که قصد نابودی دنیای آن را دارد.

قهرمانان دنیای مارول

در تریلر فصل چهارم این بازی، شخصیت‌هایی مانند Iron-Man، She-Hulk و Wolverine دیده می‌شوند که از دنیای خودشان به جزیره بازی Fortnite منتقل می‌‌شوند. این انتقال‌ها هم با انیمیشن‌هایی انجام می‌شوند که پیش از این در بازی دیده نشده بودند و این موضوع نوید تغییرات جدید در انیمیشن‌ها و جلوه‌های بصری بازی Fortnite می‌دهد. در نهایت در سکانس پایانی این تریلر، شخصیت‌های بیشتری از دنیای مارول مانند Thor، Groot، Mystique، Storm و Doctor Doom دیده می‌شوند. به احتمال زیاد تعداد زیادی از شخصیت‌های Marvel به عنوان اسکین‌های قابل استفاده در فصل جدید بازی Fortnite قابل خریداری خواهند بود.

Thor هم با دعوت شخصیت‌های مارول و دنیای بازی Fortnite به آرامش، آن‌ها را از خطر حمله Galactus آگاه می‌کند. حمله Galactus به جزیره بازی Fortnite می‌تواند آغاز‌گر تغییرات بنیادین نقشه بازی، و یا معرفی یک نقشه کاملا جدید باشد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *