معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / بازی / قسمت جدید کال اف دیوتی به «ریشه‌ها» باز خواهد گشت؟

قسمت جدید کال اف دیوتی به «ریشه‌ها» باز خواهد گشت؟

کال اف دیوتی
Call of Duty

علیرغم موفقیت تجاری بالا، ظاهرا کمپانی Activision، از استقبالی که منتقدان و گیمرها از چند بازی اخیر سری کال اف دیوتی مخصوصا Infinite Warfare داشته‌اند چندان راضی نیست و تصمیم دارد تا بازی جدیدی از این فرانچایز عرضه کند که یادآور اولین بازی‌های این سری خواهد بود.

قسمت جدید کال اف دیوتی به «ریشه‌ها» باز خواهد گشت؟

وبسایت Shareholder Slides گزارش داده است که کمپانی Activision در جلسه مالی خود، اعلام کرده است که استودیو Sledgehammer Games، سری Call of Duty را به ریشه‌های خود باز خواهد گرداند. ظاهرا، این کمپانی در نظر دارد تا قسمت جدید این بازی را پیرامون مبارزات قدیمی و بدون ابزازآلات آینده نگرانه بسازد و عنوانی را عرضه کند که مشتریان، به دنبال آن هستند.

همانطور که حتما می‌دانید، منظور از ریشه‌ها، جنگ جهانی دوم است. بازی کال اف دیوتی که برای رقابت با سری Medal of Honor ساخته شد، در سه قسمت اول خود و بازی Call of Duty: World at War، به جنگ جهانی دوم پرداخت و موفق شد تا جای خود را میان بازی‌های شوتر پیدا کند.

ماه دسامبر سال گذشته نیز استودیو Sledgehammer Games با پخش تیزری مرموز که ساعت بیگ بن را نشان می‌داد، خبر از بازی جدید خود را داد. مدیر این استودیو، مایکل کندری نیز با انتشار تصویر کلت M911، یکی از معروف‌ترین کلت‌های جنگ جهانی دوم، به شایعات پیرامون ساخت یک بازی Call of Duty جدید درباره جنگ جهانی دوم، بیشتر دامن زد.

کال اف دیوتی
Call of Duty

در هر صورت، برای دریافت اخبار بیشتر، درباره بازی جدید Call of Duty، باید تا ماه مه منتظر بمانیم.

آیا از بازگشت سری Call of Duty به جنگ جهانی دوم استقبال می‌کنید؟

منبع:Gamespot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *