معماری
خانه / اخبار / قسمت اول بازی Batman: The Telltale Series در استیم رایگان شد

قسمت اول بازی Batman: The Telltale Series در استیم رایگان شد

بعد از اینکه مشخص شد قسمت آخر بازی Batman: The Telltale Series قرار است تنها سه روز دیگه عرضه شود ، سازنده‌ی بازی اعلام کرد که قسمت اول این بازی به طور کاملا رایگان در شبکه‌ی استیم در اختیار کاربران قرار گرفته است. Telltale استودیوی سازنده‌ی بازی همچنین اعلام کرده که اکثر مشکلات رایانه‌های شخصی نظیر افت فریم را با به روز رسانی جدید برطرف کرده است تا کاربران در این زمینه به مشکل بر نخورند.

قسمت آخر بازی Batman: The Telltale Series در حالی منتشر می‌شود که احتمالا فصل دوم این عنوان نیز توسط همین استودیو ساخته خواهد شد و در سال آینده منتشر می‌شود. معمولا استودیوی Telltale قسمت‌های اول بازی‌های خود را رایگان می‌کند. به عنوان مثال قسمت‌های اول بازی‌های Game of thrones و Walking Dead در شبکه‌ی استیم و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان رایگان هستند هرچند استودیوی سازنده عنوان نکرده که قسمت اول بازی Batman چه زمانی بر روی کنسول‌ها نیز رایگان می‌شود.

Batman: The Telltale Series

Batman: The Telltale Series
Batman: The Telltale Series

بازی مورد اشاره، بر روی پلتفرم‌های مختلفی نظیر اندروید، iOS ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شده و با نظرات مثبت و منفی منتقدان مواجه شده است. فصل اول این بازی با قست پنجم آن که قرار است سه روز دیگه منتشر شود به اتمام می‌رسد.

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *