معماری
خانه / نکته ها و ترفند ها / قابلیت HDR در فیلم‌های گوگل‌ پلی امکان پذیر شد

قابلیت HDR در فیلم‌های گوگل‌ پلی امکان پذیر شد

 

قابلیت HDR در فیلم‌های گوگل‌ پلی
قابلیت HDR در فیلم‌های گوگل‌ پلی

 

گوگل‌پلی با انتشار به‌روز رسانی قابلیت HDR در فیلم‌های گوگل‌ پلی را برای کسانی که از این فروشگاه اینترنتی به تماشای فیلم‌ یا سریال مورد نظر خود می‌پردازند اضافه کرده است. همان‌طور که احتمالا مستحضر هستید، قابلیت HDR این قابلیت را به کاربران می‌دهد تا بتوانند تصاویر را با روشنایی بیشتر، رنگ‌های عمیق‌تر و سایه‌ی بهتر مشاهده کنند. قابلیت HDR تنها بر روی تلویزیون‌های ۴K‌ فعال است و دیگر تلویزیون‌ها نمی‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

قابلیت HDR در فیلم‌های گوگل‌ پلی صبح امروز رسما معرفی شد که قابلیت مورد اشاره فعلا در کشورهای آمریکا و کانادا و برای کسانی که دانگل Chromecast Ultra داشته باشند فعال می‌شود و فعلا به نظر می‌رسد این ویژگی در حالت آزمایشی باشد.

 

قابلیت HDR در فیلم‌های گوگل‌ پلی

گوگل با اعلام این قابلیت، بخش جدیدی را برای فیلم‌ها و سریال‌هایی که قابلیت اجرای HDR دارند را فعال کرده است تا کسانی که تلویزیون‌های گران‌قیمت ۴K دارند بتوانند با تماشای این فیلم‌ها با کیفیت بالاتر لذت ببرند. گوگل همچینن با شرکت‌های برادران وارنز و سونی قرارداد جدیدی را در رابطه با دریافت فیلم‌های HDR به ثبت رسانده تا بتواند محتوای قابل قبولی را به کاربران خود ارائه دهد.

پیش از این اعلام شده بود که قابلیت جدید گوگل پلی برای تمامی گوگل‌کست‌ها اجرایی می‌شود اما خبرهای جدید حاکی از این هستند که این قابلیت فعلا توسط Chromecast Ultra فعال می‌شود پس اگر این دانگل را خریداری نکرده‌اید فعلا نمی‌توانید از این قابلیت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *