معماری
خانه / آموزش ها / آموزش دریافت فیلتر اختصاصی بازی Death Stranding در اینستاگرام

آموزش دریافت فیلتر اختصاصی بازی Death Stranding در اینستاگرام

کاربری به‌اسم vdvchnk برای گرامی‌داشت عرضه بازی Death Stranding فیلتر اختصاصی بازی Death Stranding در اینستاگرام را طراحی کرده است که به‌شما این امکان را می‌دهد که همانند شخصیت مدس میکلسن در بازی بتوانید در باران اشک‌های سیاه را از چهره‌تان جاری کنید و همانند بازی یک اسکنر هشدار دهنده را نیز روی شانه‌تان حمل کنید.

دریافت فیلتر اختصاصی بازی Death Stranding در اینستاگرام

حتما در روزهای گذشته عکس‌ دوستان و یا شخصیت‌های مورد علاقه‌تان را در این شکبه اجتماعی دیده‌اید که با استفاده از این فیلتر توانسته‌اند عکس‌های جالبی را به‌ثبت برسانند و حال ما در ادامه مطلب به‌شما آموزش خواهیم داد که چگونه می‌توانید به آسانی به این فیلتر دسترسی داشته باشید.

شما برای دسترسی به این فیلتر باید حتما اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی‌های خود نصب کرده باشید و توجه کنید این فیلتر روی رایانه‌شخصی و از طریق مرورگرها قابل استفاده نیست. سپس روی کلمه لینک کلیک کنید تا صفحه مخصوص این فیلتر روی گوشی شما باز شود و شما بلافاصله قادر خواهید بود عکسی از خود در ابهت یک شخصیت بازی Death Stranding به‌ثبت برسانید.

گفتنی است بازی Death Stranding که به‌تازگی عرضه شده است، برخلاف نظرات پرحاشیه منتقدین توانسته است در نه بخش مختلف خود را کاندیدای بهترین بازی سال در مراسم TGA 2019کند.

فیلتر اختصاصی بازی Death Stranding در اینستاگرام

فیلتر اختصاصی بازی Death Stranding در اینستاگرام
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *