معماری
خانه / اخبار بازی / فیفا ۲۰: آشنایی با نسخه نینتندو سوییچ

فیفا ۲۰: آشنایی با نسخه نینتندو سوییچ

پس از عرضه نینتندو سوییچ، سری بازی‌های FIFA، در کنار پلتفرم‌های رایج، روی کنسول دستی/خانگی نینتندو سوییچ هم اجرا می‌شوند. از همان اولین نسخه‌ای که برای نینتندو سوییچ عرضه شد، این بازی تفاوت‌های با نسخه‌های معمولی بازی داشت. امسال نیز بازی فیفا ۲۰ تحت عنوان FIFA 20 Legacy Edition، با کمی تأخیر نسبت به سایر نسخه‌ها برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

فیفا 20: آشنایی با نسخه نینتندو سوییچ
فیفا ۲۰

بازی FIFA 20 Legacy Edition در تاریخ پنج مهر ۱۳۹۸ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود و شامل آخرین لباس‌ها، باشگاه‌ها، بازیکنان، نقل و انتقالات و استادیوم‌ها خواهد بود.

همچنین لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا به صورت کامل در بازی تعبیه شده‌اند و مودهای FUT، بازی دوستانه، کریر مود، تورنمنت، جام جهانی زنان، بازی‌های مهارتی، فصل‌های آنلاین، بازی دوستانه آنلاین و فصل‌های آفلاین کاملا و بدون هیچ کمبودی در بازی حضور دارند.

فیفا 20: آشنایی با نسخه نینتندو سوییچ
فیفا ۲۰

اما فرق نسخه Legacy Edition با نسخه‌های معمولی بازی چیست؟

بازی FIFA 20 Legacy Edition دارای منوها، رابط کاربری و مدل جدید گزارش بازی‌ها به همراه آخرین آپدیت تیم‌ها و استادیوم‌ها است، اما از نظر گیم پلی هیچ گزینه جدیدی نسبت به فیفا ۱۹ وجود ندارد.

این بازی دارای مودهای بازی دوستانه، کریر، تورنمنت‌های لایسنس شده، فصل آنلاین، بازی دوستانه آنلاین و فصل‌های آفلاین در کنار FIFA Ultimate Team خواهد بود و گیم پلی به کار گرفته شده، همان گیم پلی بازی فیفا ۱۹ است. بخش FUT این بازی، مانند بازی FIFA 19 کامل است و هیچ کمبودی نسبت به نسخه معمولی بازی ندارد، اما برخی آیتم‌ها ممکن است در این نسخه حضور نداشته باشند. بخش دوستانه و تورنمنت‌ها هم قابلیت بروزرسانی دارند تا بتوانید از آخرین ترکیب تیم‌ها استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:هر آنچه که باید درباره بازی فیفا ۲۰ بدانید

دیگر تفاوت عمده نسخه Legacy Edition با نسخه‌های معمولی فیفا ۲۰، غیبت بخش ولتا است. بخش Volta مختص فوتبال خیابانی و فوتسال و دارای بخش داستانی بازی است که در نسخه Legacy Edition بازی حضور ندارد.

همانند نسخه‌های قبلی، فیفا ۲۰ روی کنسول نینتندو سوییچ از جوی‌کان‌ها به صورت جفت و تک پشتیبانی می‌کند و در هر لحظه و هر مکان، می‌توانید با جداکردن جوی‌کان‌ها به صورت دونفره بازی کنید. برای بازی آنلاین به اشتراک نینتندو آنلاین نیاز دارید.

فیفا 20: آشنایی با نسخه نینتندو سوییچ
Telegram
فیفا 20: آشنایی با نسخه نینتندو سوییچ
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *