معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / فهرست موفق‌ ترین بازی‌ های استیم در سال ۲۰۲۰ منتشر شد

فهرست موفق‌ ترین بازی‌ های استیم در سال ۲۰۲۰ منتشر شد

شرکت ولو (Valve) به تازگی فهرست موفق‌ ترین بازی‌ های استیم (Steam) در سال ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرده است.

موفق‌ ترین بازی‌ های استیم

موفق‌ ترین بازی‌ های استیم در سال ۲۰۲۰

به طور کلی ۶ بخش مختلف برای موفق‌ترین بازی‌های استیم در سال جاری میلادی ارائه شده‌ است. این قسمت‌ها شامل پرفروش‌ترین بازی‌ها، بهترین بازی‌های تازه عرضه شده، بیشترین عناوین تجربه شده، بهترین عناوین دسترسی زودهنگام (Early Access)، بهترین بازی‌‌های واقعیت مجازی و بهترین عناوین Controller هستند. مانند سال‌های گذشته، ولو اعداد مشخصی را برای لیست بهترین عناوین سال استیم منتشر نکرده است و در عوض، این بازی‌ها را در ردیف‌های مختلف تقسیم می‌کند.

بازی‌هایی که بیشترین موفقیت را کسب کرده‌اند، در دسته‌ی پلاتینیوم قرار می‌گیرند و بازی‌های دیگر نیز به ترتیب در دسته‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی قرار دارند. در میان پرفروش‌ترین بازی‌ها، ۱۲ بازی در دسته‌ی پلاتینیوم قرار گرفته‌اند. نکته‌ی جالب این است که از میان این ۱۲ عنوان تنها بازی‌های Cyberpunk 2077, Doom Eternal و Fall Guys در سال ۲۰۲۰ منتشر شدند. دیگر بازی‌های این فهرست شامل عناوین Counter-Strike: Global Offensive, Destiny 2, Monster Hunter World, Dota 2, Among Us, Rainbow Six Siege, GTA 5, Red Dead Redemption 2 و PUBG هستند.

مورد بعد به بیشترین عناوین تجربه شده‌ در استیم اختصاص دارد. این لیست شامل بازی‌هایی با بیشترین تعداد بازی‌ بازان همزمان است. در کنار عناوینی مانند Dota 2، Among Us و Cyberpunk 2077، بازی‌های متفاوتی شامل Terraria ،Mount & Blade 2: Bannerlord و Life is Strange 2 نیز در این فهرست قرار دارند.

در میان بهترین عناوین دسترسی زودهنگام، بازی‌های جذاب و خاصی دیده می‌شوند. فهرست بهترین عناوین این بخش شامل بازی‌های Hades، Torchlight 3 و بازی‌های کمتر شناخته شده‌ای مانند Wolcen ،Noita ،Deep Rock Galactic و Squad است.

در بخش‌های بهترین بازی‌های واقعیت مجازی و بهترین عناوین Controller بازی‌های مشهور و کمتر شناخته شده دیده می‌شوند. بازی‌های Half-Life: Alyx، Blade & Sorcery و PistolWhip جزو بهترین عناوین واقعیت مجازی انتخاب شدند. از طرف دیگر در میان بهترین عناوین Controller، بازی‌هایی شامل Monster Hunter World، Destiny 2 و Fall Guys دیده می‌شوند.

با توجه به این موضوع که تخفیفات زمستانه‌ی استیم همچنان برقرار است، اکنون فرصت مناسبی برای تجربه‌ی برخی از بهترین عناوین سال ۲۰۲۰ این فروشگاه برای کاربران فراهم شده است که نباید آن را از دست بدهند.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *