معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare به تعویق افتاد

فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare به تعویق افتاد

در پی قتل جرج فلوید (George Floyd) به دست یک پلیس در آمریکا و اعتراضات اخیر، اکتیویژن (Activision) اعلام کرده است که اکنون زمان مناسبی برای فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare نیست و به همین سبب آغاز فصول جدید Call of Duty به تعویق افتاده است.

فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare

فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare و حالت بتل رویال آن Warzone در کنار فصل هفتم Call of Duty: Mobile، به دلیل قتل جرج فلوید در مینیاپولیس آمریکا به تعویق افتاده است. فصول جدید Call of Duty قرار بود که از فردا آغاز شوند، اما حساب کاربری توئیتر اکتیویژن چند ساعت پیش اعلام کرد که این رویداد به تعویق افتاده است. این توئیت به شرح زیر است:

هر چند برای تجربه‌ی فصل جدید Call of Duty: Modern Warfare، Call of Duty: Warzone و Call of Duty: Mobile مشتاق هستیم، اما اکنون برای این کار زمان مناسبی نیست. ما قصد داریم که آغاز فصول جدید Call of Duty را به زمان دیگری موکول کنیم. الان زمان مناسبی برای صحبت در مورد عدالت، برابری و تغییر و شنیده شدن است. ما در کنار شما ایستاده‌ایم.

این اولین باری نیست که یک شرکت در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی، رویداد خود را به تاخیر می‌اندازد. الکترونیک آرتس (Electronic Arts) هم اعلام کرده است که معرفی Madden NFL 21 به تاخیر افتاده است و مهم‌تر از آن، رویداد معرفی بازی‌های پلی‌ استیشن ۵ هم تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد.

فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare
Telegram
فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *