معماری
خانه / اخبار بازی / فصل سوم از Chapter دوم بازی Frotnite منتشر شد

فصل سوم از Chapter دوم بازی Frotnite منتشر شد

فصل سوم از Chapter دوم بازی Frotnite با نام Splashdown در اختیار بازیکنان قرار گرفت. فصل دو قرار بود در ماه آپریل به پایان برسد ولی به خاطر شیوع ویروس کرونا و مشکلات دیگر چند هفته بیشتر ادامه یافت. فصل دو چند روز پیش با رویدادی دربازی به اوج رسید، در این رویداد، طوفانی تمام نقشه بازی را احاطه کرد و باعث شد که با شروع فصل سه اکثر نقشه زیر آب باشد. می‌توانید نقشه غرق آب فصل سه را مشاهده کنید، این نقشه شامل تمام موقعیت‌های جدید بازی هم هستند.

Chapter دوم بازی Frotnite

طبق گفته شرکت Epic، این سیلاب‌ها طی فصل سوم کم کم فروکش می‌کنند، و باعث می‌شوند که از مکان‌های جدید و ماشین‌های جدیدی، از جمله چند ماشین اسپورت زیبا، پرده‌برداری شود.

البته فصل ۳ با بتل پس (Battle Pass) جدید همراه خواهد بود که مانند همیشه قیمت آن ۹۵۰ V-Bucks خواهد بود.

در تریلر جدید بازی شخصیت آکوامن (Aquaman) هم مشاهده می‌شود. مانند کراس‌اورهای قدیمی این بازی، بازیکنان می‌توانند با کامل کردن چالش‌های مختلف اسکین آکوامن را بدست آورند.ربا وجود اینکه اعلامیه‌های شرکت Epic به گستردگی گذشته نیستند، هواداران مشتاقی در سایت ردیت به طور خلاصه تمام اتفاقاتی که درفصل سوم از چپتر ۲ خواهند افتاد را لیست کرده‌اند:

ضدآب – پس از فروکش کردن طوفان خود را از پیامدهای این بلای طبیعی هم نجات دهید. در حالی که مردم جزیره به سیلاب‌ها عادت می‌کنند، روی آب معلق بمانید و چالش‌های جدیدی را کامل کنید.
گیرشون بیار – ممکن است کوسه‌ها موجودات خطرناک و وحشی‌ای باشند، ولی می‌توان از آن‌ها برای حمل و نقلی مفرح استفاده کرد. با چوب ماهیگیری یک کوسه را گیر بینداز و آن را روی آب به هر جا که می‌خواهی بران.
دشمنان جدید – از خود مقابل قاتلانی که به جزیره می‌آیند و جانت را تهدید می‌کنند دفاع کن.
یک چتر بساز – سطح خود را بالا ببر و چالش‌ها را کامل کن تا بتوانی چتر خودت را بسازی. گزینه‌های مختلف را باز کن تا همه‌چیز چترنجات‌تان را شخصی‌سازی کنید. با دقت انتخاب ککنید چون این انتخاب‌ها دائمی هستند.
زیر سطح آب – با گذر زمان و فروکش کردن آب، از مکان‌های جدید پرده‌برداری می‌شود. جاده‌ها بازتر می‌شوند و بازیکنان به این شرایط جدید عادت می‌کنند.

بازی Fortnite روی رایانه‌های شخصی، موبایل، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ موجود است. فصل سوم از چپتر ۲ بازی در حال حاضر برای تمامی بازیکنان در دسترس است.

Chapter دوم بازی Frotnite
Telegram
Chapter دوم بازی Frotnite
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *