معماری
خانه / اخبار بازی / فصل دوم چپتر دوم بازی Fortnite تا اواسط خرداد ادامه دارد

فصل دوم چپتر دوم بازی Fortnite تا اواسط خرداد ادامه دارد

بازی Fortnite یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها چه در میان مجموع بازی‌های آنلاین و چه در میان عناوین سبک بتل رویال به شمار می‌آید. شیوع ویروس کرونا و قرینطه‌ی خانگی نیز باعث پیوستن بازی‌بازان بیشتری به این بازی شد.

بازی Fortnite

چند ماه پیش و در اقدامی غیرمنتظره، اپیک گیمز (Epic Games) به جای معرفی فصل بعد این بازی، خبر از چپتر دوم بازی فورتنایت داد. این چپتر به نوعی عرضه‌ی دوباره این بازی محبوب به حساب می‌آمد. حدود چند ماه پیش نیز فصل دوم چپتر دوم آغاز شد و تاکنون نیز میزبان رویداد‌های فراوانی بوده است؛ از کراس اور شخصت هارلی کویین به مناسبت اکران فیلم Birds of Prey گرفته تا رویداد بزرگ Love and War که حالت جدیدی را به بازی اضافه می‌کرد.

در حالی که قرار بود فصل دوم چپتر دوم بازی Fortnite تا ۱۱ اردیبهشت (۳۰ آوریل) ادامه داشته باشد، وبسایت Fortnite با انتشار پستی این تاریخ را به تعویق انداخت. در این اطلاع‌رسانی بیان شده که این فصل مدت زمان بیشتری و تا ۱۵ خرداد (۴ ژوئن) ادامه دارد. البته علت این تاخیر یک ماهه، مبهم است و مشخص نیست که آیا این موضوع به علت شیوع جهانی ویروس کرونا است یا دلایل دیگری دارد. این تاخیر، فرصت خوبی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد تا با صرف مدت زمان بیشتر، چتر‌های کراس اور مجموعه فیلم‌های Kingsman را پیدا کنند یا چالش‌های مربوط به کاراکتر Deadpool را تکمیل کنند.

بازی Fortnite
Telegram
بازی Fortnite
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *