معماری
خانه / کنسول بازی / فروش پلی‌استیشن ۴ از ۵۰ میلیون واحد در سراسر جهان گذشت

فروش پلی‌استیشن ۴ از ۵۰ میلیون واحد در سراسر جهان گذشت

سونی اعلام کرد تا روز ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) ۵۰ میلیون واحد از پلی‌استیشن ۴ به فروش رفته است. این عدد مربوط به واحد فروخته شده به مشتری‌ها می‌شود و همچنین کنسول‌های فروخته شده پلی‌استیشن ۴ پرو هم در آن به حساب آمده‌اند.

سونی گفت برند پلی‌استیشن در جمعه سیاه طبق آمار بهترین هفته در تاریخ این کمپانی را داشته است. با این حال، هیچ جزئیات خاصی به اشتراک گذاشته نشد. در یک گزارش آمده بود ایکس‌باکس وان در فروشگاه‌های آنلاین فروش بیشتری نسبت به پلی‌استیشن ۴ داشت.

۳۶۹٫۶ میلیون بازی از طریق خرده‌فروشی و همچنین پلی‌استیشن استور تا روز ۴ دسامبر (یک‌شنبه ۱۴ آذر) برروی پلی‌استیشن ۴ به فروش رفته‌اند. یکی از مدیران Sony Interactive Entertainment یعنی اندرو هاوس گفت:

 

 

    ما واقعا از اینکه جامعه پلی‌استیشن ۴ از زمان عرضه خود در سه سال گذشته به رشد ادامه می‌دهد خوشحال هستیم. با حمایت فوق‌العاده طرفداران و شریک‌های‌مان در جهان، سال جاری ما قادر به ترکیب بی‌سابقه‌ای از سخت‌افزارها بودیم که شامل مدل جدید اسلیم پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن می‌شوند. ما با فهرست بازی‌ها و سرویس‌های آنلاین قدرت‌مند خود به ارائه بهترین تجربه گیمینگ ادامه خواهیم داد و به سرعت بخشیدن به کارمان و گسترش پلی‌استیشن ۴ تمرکز می‌کنیم.

 

هیچ جزئیاتی به اشتراک گذاشته نشد اما سونی در ادامه افزود:

 

    سونی به گسترش و توسعه جهان پلی‌استیشن ۴ ادامه می‌دهد تا تجربه‌های سرگرمی‌ای را فراهم کند که فقط برروی پلی‌استیشن ممکن هستند.

 

 

 

پلی‌استیشن ۴

پلی استیشن
پلی استیشن

پلی‌استیشن ۴ همچنان برای رسیدن به پلی‌استیشن ۳ راه زیادی در پیش دارد و آن کنسول بیش از ۸۰ میلیون واحد به فروش رسانده است.

 

خرید گیفت کارت PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *