معماری
خانه / اخبار / فروش رزیدنت اویل ۷ از سه میلیون نسخه گذشت

فروش رزیدنت اویل ۷ از سه میلیون نسخه گذشت

رزیدنت اویل ۷
رزیدنت اویل ۷

عبور فروش رزیدنت اویل ۷ از سه میلیون نسخه

همانطور که پیش‌بینی کرده بودیم، موفقیت‌های رزیدنت اویل ۷ (Resident Evil 7) هم‌چنان ادامه دارند. هفته‌ی گذشته بود که شنیدیم رزیدنت اویل ۷ نزدیک به ۲٫۵ میلیون نسخه فروخته است. شرکت بازی‌سازی «کپ‌کام»، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل، گفته است که فروش قسمت هفتم از این مجموعه بازی‌ها توانسته است از مرز ۳ میلیون نسخه بگذرد. زمان زیادی از عرضه‌ی رزیدنت اویل ۷ نمی‌گذرد. این بازی در روز ۲۴ ژانویه به صورت رسمی روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ و هم‌چنین رایانه‌های شخصی عرضه شد و فروش ۳ میلیون نسخه از آن روز، موفقیت بسیار خوبی برای کپ‌کام رقم زده است.

رزیدنت اویل ۷
رزیدنت اویل ۷

کپ‌کام هم‌چنین گفته است که جدیدترین قسمت از فیلم‌های رزیدنت اویل توانسته است بازخورد بسیار خوبی بگیرد؛ طوری که مجموع فروش فیلم‌های رزیدنت اویل از ۱ میلیارد دلار گذشته است. فیلم «رزیدنت اویل: فصل آخر» (Resident Evil: The Final Chapter) اخیرا اکران شده و فروش بسیار خوبی داشته است.

قسمت هفتم از مجموعه بازی‌های رزیدنت اویل با بازگشت به ریشه‌های این مجموعه، نه تنها طرفداران گذشته‌ی این مجموعه را خوشحال نگه داشته، بلکه طیف جدیدی از مخاطبان را برای خودش پیدا کرده است. رزیدنت اویل ۷ یک بازی ترسناک است و مثل قسمت اول این مجموعه، در یک عمارت اتفاق می‌افتد.

منبع: Gematsu

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *