معماری
خانه / اخبار بازی / فرآیند ساخت بازی Cyberpunk 2077 رسماً به پایان رسید

فرآیند ساخت بازی Cyberpunk 2077 رسماً به پایان رسید

شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی رسماً اعلام کرده است که سرانجام فرآیند توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 به پایان رسیده و اصطلاحاً اثر گلد (Gold) شده است.

بازی Cyberpunk 2077

سرانجام پس از بیش از ۷ سال انتظار طرفداران‌ و نزدیک به ۱۰ سال در دست توسعه قرار داشتن عنوان Cyberpunk 2077، به تازگی شرکت لهستانی سی‌دی پراجکت رد در حساب توییتری (Twitter) رسمی Cyberpunk 2077 اعلام کرده است که فرآیند توسعه‌ی این بازی به پایان رسیده و اصطلاحاً اثر گلد شده است. شما می‌توانید در ادامه تصویری را که استودیو‌ سی‌دی پراجکت رد به این مناسبت با طرفداران به اشتراک گذاشته است را مشاهده کنید.

اثر گلد بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. همچنین این اثر از ابتدا برروی هر دو کنسول نسل نهمی ایکس‌ باکس سری ایکس و پلی‌ استیشن ۵ به خوبی اجرا خواهد شد اما به‌روزرسانی مخصوص این دو کنسول و همین‌ طور کنسول ایکس‌ باکس سری اس در سال ۲۰۲۱ به بازی اضافه خواهد شد که موارد بسیاری از جمله ویژگی رهگیری پرتو (Ray Tracing)، بافت‌های بهبود یافته و موارد دیگر را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *