معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / عنوان Nioh 2 صدرنشین لیست پرفروش‌ترین عناوین بریتانیا شد

عنوان Nioh 2 صدرنشین لیست پرفروش‌ترین عناوین بریتانیا شد

با توجه به وضعیت بین‌المللی که به خاطر ویروس COVID-19 ایجاد شده است، طبیعی است که آمار فروش فیزیکی بازی‌های ویدئویی هم به شدت آسیب دیده باشد و این دقیقا اتفاقی است که در هفته‌ی منتهی به ۱۴ مارس برای بازارهای بریتانیا رخ داده است.عنوان اکشن ارپی‌جی تیم نینجا (Team Ninja)، Nioh 2 در هفته‌ی اول عرضه، توانست صدر جدول فروش را تصاحب نماید اما فروش فیزیکی آن ۶۳٪ کمتر از فروش Nioh 2 در هفته‌ی اول عرضه در فوریه ۲۰۱۷ بود.

Nioh 2

یکی دیگر از عرضه‌های بزرگ هفته‌ی گذشته، Ori and the Will of the Wisps بود که در رتبه‌ی سیزدهم ظاهر شد. البته باید به این نکته هم نظر داشت که با وجود در دسترس بودن بازی در اکس‌باکس گیم پس بر روی رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان، فروش دیجیتالی این عنوان به شدت موفق‌تر از فروش فیزیکی آن بوده است.

My Hero One’s Justice 2 عنوان جدید دیگری بود که در هفته‌ی پیش منتشر شد و توانست در رتبه‌ی شانزدهم قرار بگیرد. Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX هم که هفته‌ی گذشته عرضه شده بود و موفق به کسب رتبه‌ی اول لیست هم گشته بود، این هفته به رتبه‌ی سوم سقوط کرده و افت فروشی ۵۳٪ را پشت سر گذاشته است. Mario Kart 8 Deluxe در رتبه‌ی دوم قرار دارد، و به طرز اعجاب آوری در این هفته در فروش فیزیکی خود با افزایش ۱۰۸ درصدی مواجه بوده است.

Nioh 2
Telegram
Nioh 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *