معماری
خانه / اخبار بازی / عنوان Call of Duty: Warzone از مرز ۶ میلیون بازیکن عبور کرد | تریلر رسمی

عنوان Call of Duty: Warzone از مرز ۶ میلیون بازیکن عبور کرد | تریلر رسمی

سازنده‌ها بالاخره این کار را انجام دادند. آن‌ها یک عنوان بتل رویال رایگان Call of Duty منتشر کردند. این عنوان که Call of Duty: Warzone نام دارد، دیروز و پس از مدت‌ها شایعه و هیجان منتشر شد. و اگر بخواهیم بر اساس تعداد بازیکنان قضاوت کنیم، باید بگوییم مردم برای این بازی بیش از آماده بودند.

Call of Duty: Warzone

اکتیویژن (Activision) در حساب توییتری رسمی Call of Duty اعلام کرد که Warzone در ۲۴ ساعت اولیه‌ی پس از انتشارش، توانسته به رقم تحیرآور ۶ میلیون بازیکن دست یابد. دو عامل کلیدی این موفقیت، ارتباط مستقیم این بازی با Modern Warfare و عناصر مشترک و شباهت‌های میان آن‌ها، و همچنین رایگان بودن این بازی بود که برای خیلی‌ها یک رویا محسوب می‌شد. حال باید دید آیا این ارقام همچنان به سیر صعودی خود ادامه خواهند داد یا خیر.

Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone حالا برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند. شما می‌توانید Warzone را بدون نیاز به Modern Warfare تهیه کنید، و برای تجربه‌ی آن هم نیازی به پلی‌استیشن پلاس ندارید.

تریلر رسمی حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare که Warzone نام دارد منتشر شده است و بخش محرمانه‌ی منوی چند نفره‌ی بازی، حالا یک ساعت تایمر را نشان می‌دهد. خبر خوب این است که این حالت برای تمامی بازی‌بازان و نه فقط دارندگان Call of Duty: Modern Warfare قابل دسترس است.

Call of Duty: Warzone
Telegram
Call of Duty: Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *