معماری
خانه / پلی استیشن 5 / عنوان پلی استیشن ۵ بلوپوینت گیمز افتخارآمیزترین اثر آن‌ها خواهد بود

عنوان پلی استیشن ۵ بلوپوینت گیمز افتخارآمیزترین اثر آن‌ها خواهد بود

رئیس استودیو می‌گوید که «موتور بازی‌سازی بلوپوینت (Bluepoint engine) بسیار انعطاف‌پذیر است و می‌تواند از هر سخت‌افزاری حداکثر استفاده را ببرد.»با وجود هیجان زیادی که برای کنسول پلی استیشن ۵ وجود دارد، در واقع تا به حال بازی‌های کمی برای این پلتفرم معرفی شده‌اند.

پلی استیشن 5

بکی از موردانتظارترین این بازی‌ها، ریمیک بعدی استودیوی بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) است. این هیجان و انتظار تنها به این دلیل نیست که آن‌ها اعلام کرده‌اند این ریمیک فراتر از چیزی خواهد بود که با Shadow of the Colossus انجام دادند؛ بلکه به دلیل اشارات مبهمی است که اخیرا انجام داده‌اند. بازی بعدی چه خواهد بود؟ Demon’s Souls? Metal Gear Solid? Castlevania: Symphony of the Night? هرکدام از این‌ها که باشد، رئیس استودیو، مارکو تراش (Marco Thrush)، اعلام کرده است که بی شک افتخارآمیزترین دستاورد بلوپوینت گیمز خواهد بود.

او گفت:

    ما در اصل Shadow of the Colossus را برای پلی‌استیشن ۳ ریمستر کردیم و بعدا آن را برای پلی‌استیشن ۴ بازسازی نمودیم. این تنها اثری است که تا به حال دو بار به سراغش رفته‌ایم و در عین حال بزرگ‌ترین دستاورد ما نیز هست بنابراین به آسانی می‌توان گفت که اثر مورد علاقه‌مان نیز همین است. با این وجود برای ما هیچ شکی وجود ندارد که عنوان بعدی افتخارآمیزترین دستاورد استودیو خواهد بود.

تراش سپس اضافه کرد:

    خوشبختانه موتور بازی‌سازی و ابزارهای ما سال‌ها در دست توسعه بوده است. ما به شدت روی راه‌هایی که ریمیک‌ها و ریمسترهای ما را قدرتمندتر و موثرتر کنند سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. آن‌ها انعطاف‌پذیرند و می‌توانند از هر سخت‌افزاری حداکثر استفاده را ببرند.

فعلا به نظر نمی‌رسد تا قبل از اعلام رسمی خود سونی، بتوانیم دقیقا نام این عنوان را بفهمیم. پلی استیشن ۵ هم‌اکنون برای عرضه در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده است اما شایعات از رونمایی احتمالی آن در بهمن یا اسفند ۱۳۹۸ (فوریه ۲۰۲۰) خبر می‌دهند.

پلی استیشن 5
Telegram
پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *