معماری
خانه / کنسول بازی / عناوین زمان انتشار سرویس گوگل استیدیا مشخص شدند

عناوین زمان انتشار سرویس گوگل استیدیا مشخص شدند

امروز شرکت گوگل عناوین زمان انتشار سرویس گوگل استیدیا که قرار است در ۲۸ آبان (۱۹ نوامبر) عرضه شود را مشخص کرد. این لیست تنها از ۱۲ بازی تشکیل شده است، اما در بین این اسامی چند بازی بزرگ نیز دیده می‌شود، مانند Red Dead Redemption 2, Mortal Kombat 11, Destiny 2 و Assassin’s Creed Odyssey. که به‌گفته گوگل تمامی این بازی‌ها به‌دقت انتخاب شده‌اند تا تمامی سلیقه‌ها عنوانی مناسب برای بازی داشته باشند. همچنین در ادامه گوگل اعلام کرده است که ۱۴ عنوان دیگر نیز تا انتهای سال جاری به این لیست در ماه‌های نوامبر و دسامبر اضافه خواهند شد.

عناوین زمان انتشار سرویس گوگل استیدیا

اما متاسفانه گوگل اسامی آن ۱۴ بازی دیگر را ذکر نکرده است اما قطعا دو بازی Ghost Recon Breakpoint و Attack on Titan 2 در میان این بازی‌ها خواهند بود. اما لیست بازی‌های روز انتشار این سرویس بازی‌هایی مانند Mortal Kombat 11, Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Odyssey, Destiny 2: The Collection, Gylt, Just Dance 2020, Kine, Samurai Showdown, Thumper, Tomb Raider: Definitive Edition, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition و Rise of the Tomb Raider: 20 Years Anniversary Edition خواهند بود که در هفته آینده می‌توان به‌تجربه آن‌ها نشست.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید این لاین آپ به‌نظر کاملا محافظه‌کارانه و سبک طراحی شده است و به‌احتمال فراوان شما بسیاری از این عناوین را تجربه کرده‌اید، و در بین این اسامی تنها یک بازی Gylt انحصاری به‌شمار می‌آید و دیگر بازی‌ها تماما عناوین قدیمی و تجربه شده از نظر کاربران هستند. گفتنی است سرویس آنلاین گوگل استدیا هفته آینده بازگشایی خواهد شد و شما قادر خواهید بود در تمامی دستگاه‌های هوشمندی که قابلیت نصب نرم افزارهای شرکت گوگل را دارند به‌تجربه این بازی‌ها بپردازید.

عناوین زمان انتشار سرویس گوگل استیدیا
Telegram
عناوین زمان انتشار سرویس گوگل استیدیا
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *