معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / عبور فروش مجموعه بازی The Witcher از مرز ۵۰ میلیون نسخه

عبور فروش مجموعه بازی The Witcher از مرز ۵۰ میلیون نسخه

بی‌شک مجموعه بازی The Witcher را باید جزو موفق‌ترین سه‌گانه‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی دانست. اثری که در هر قسمت توانست در جدیدی به دنیای کم‌تر کشف شده سبک نقش آفرینی باز کند و در بازی The Witcher 3: Wild Hunt به بلوغی کامل در این سبک رسید.

بازی The Witcher

به قدری دنیای بازی The Witcher کامل و پر از روایت‌های کوچک و بزرگ است که شبکه اینترنتی نت‌ فلیکس (Netflix) تصمیم به پخش سریالی با اقتباس از این اثر و کتاب‌های منتشر شده آن گرفت. سریالی که فصل اول آن نیز پخش شد و به دنبال آن افراد بسیاری که اطلاعی از دنیای غنی این اثر نداشتند به سمت تجربه بازی کشانده شدند.

به نظر می‌رسد این عامل به همراه عرضه بازی روی کنسول نینتندو سوییچ در اکتبر سال ۲۰۱۹ باعث شده است که مجموعه The Witcher به فروش ۵۰ میلیون نسخه‌ای برسد. فروشی که در سال گذشته ۴۰ میلیون نسخه بوده است. این خبر در صفحه توییتر رسمی بازی ساعاتی پیش منتشر شد.

بازی The Witcher

همچینین سال گذشته اعلام شد که بازی The Witcher 3 توانسته بیش از ۶ میلیون نسخه بفروشد. این در حالی‌ ست که بازی در سال عرضه (۲۰۱۵ میلادی) توانسته بود ۹ میلیون نسخه بفروشد و ادامه این روند، با وجود گذشت چندین سال از زمان عرضه قابل ستایش است.

با این حال، به زودی اثر جدید استودیوی CD Projekt Red که بازی Cyberpunk 2077 نام دارد منتشر می‌شود و تحلیل‌گران انتظار فروش بالایی دارند. اثری که باری دیگر در سبک بازی‌های نقش آفرینی ساخته شده و قرار است روایت‌گر دنیای سایبرپانکی آینده باشد.

بازی The Witcher
Telegram
بازی The Witcher
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *