معماری
خانه / پلی استیشن 5 / ظرفیت باتری کنترلر دوال‌ سنس پلی‌ استیشن ۵ بسیار بیشتر از کنترلر پلی‌ استیشن ۵ است

ظرفیت باتری کنترلر دوال‌ سنس پلی‌ استیشن ۵ بسیار بیشتر از کنترلر پلی‌ استیشن ۵ است

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده از سوی یکی از منابع داخلی که به کنترلر دوال‌ سنس دسترسی کوتاه مدت داشته است، باتری این کنترلر تقریباََ ۵۰ درصد ظرفیت بیشتری نسبت به دوال‌ شاک ۴ دارد.

کنترلر دوال‌ سنس

چندین تصویر جدید از دوال‌ سنس، کنترلر پلی‌ استیشن ۵، فاش شده است که البته این‌بار جزئیاتی از باتری این کنترلر را به نمایش می‌گذارد. با توجه به اطلاعات فاش شده، باتری کنترلر پلی‌ استیشن ۵ مقدار ۱,۵۶۰ میلی‌آپر ظرفیت دارد در حالی که دوال‌شاک ۴، کنترلر پلی‌ استیشن ۴، مقدار ۱,۰۰۰ میلی‌آپر ظرفیت داشت. به طور حتم این تفاوت باعث می‌شود کنترلر جدید برای مدت زمان بیشتری شارژ نگه دارد البته باید به این نکته توجه داشت که از طرفی تکنولوژی‌های اعمال شده برروی دوال‌ سنس مانند تریگرهای انطباقی و بازخورد هاپتیک می‌توانند شارژ را سریع‌تر خالی کنند. احتمالاََ دلیل افزایش میزان ظرفیت باتری نیز همین تکنولوژی‌های جدید است.

در ادامه تصاویر منتشر شده از سوی منبع خبری مذکور را مشاهده می‌کنید. یکی از تصاویر میزان ظرفیت باتری را نشان می‌دهد.

کنترلر دوال‌ سنس

کنترلر دوال‌ سنس

کنترلر دوال‌ سنس

نکته‌ی دیگری وجود دارد که می‌تواند عمر باتری‌های دوال‌ سنس را بالاتر ببرد. کنترلر جدید پلی‌ استیشن ۵ از سلول‌های ۴٫۲V استفاده می‌کند در حالی که دوال‌شاک ۴ از سلول‌های ۳٫۷V بهره می‌برد. این آپگرید به طور حتم تاثیر زیادی برروی کیفیت باتری و عمر آن خواهد داشت.

به طور حتم تا زمانی که خودمان کنترلر را آزمایش نکنیم چیزی قابل تایید نیست چرا که ساختار دو کنترلر به طور کامل فرق می‌کند.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *