معماری
خانه / کنسول بازی / ظاهر کنترل پلی استیشن ۵ فاش شد

ظاهر کنترل پلی استیشن ۵ فاش شد

 شایعات مربوط به عرضه و فروش پلی استیشن ۵ در حال اوج گرفتن است و حالا تصویری از ظاهر کنترل پلی استیشن ۵ در پتنت های منتشر شده از طرف شرکت سونی فاش شده است.

ظاهر کنترل پلی استیشن 5

شرکت سونی تصمیم دارد تا در تعطیلات آغازی سال ۲۰۲۰ میلادی یعنی حدود دو ماه دیگر فرایند معرفی و عرضه پلی استیشن ۴ را آغاز کند و حالا مشخص شده است که شرکت سونی پتنت جدیدی را برای ظاهر کنترل این کنسول به ثبت رسانده است.

در این پتنت که به تازگی منتشر شده است می‌توان دید که کنترل پلی استیشن ۵ شباهت بسیار زیادی به دوال شاک ۴ دارد و سونی تغییرات زیادی در این کنترلر اعمال نکرده است. این پتنت که در سازمان ثبت اختراع ژاپن به ثبت رسیده است نشان دهنده آن است که برخی از بخش‌های کنترل پلی استیشن ۵ تغییراتی قابل توجه نسبت نسل قبلی کنترلر پلی استیشن داشته است.

در بخش پایینی این کنترل یک حاشیه اضافه تعبیه شده و سونی ظاهر بومرنگی شکل که در پلی استیشن ۳ دیده شده بود را برای بار دیگر مورد استفاده قرار داده است.

سونی احتمالاً تغییراتی را در طراحی دکمه‌های L1 و L2 و همچنین R1 و R2 تعبیه کرده است که در این تصاویر نمی‌توان تغییرات قابل توجهی از آن‌ها را دید. از آنجایی که زاویه این تصاویر روی دکمه‌های کنترلی پشتی متمرکز نیست نمی‌توان تغییراتی که سونی در ۴ دکمه کمک اعمال کرده را دید با این حال منابع رسمی شرکت سونیتغییر طراحی ظاهری این محصولات را تائید کرده‌اند.

سونی تصمیم دارد تا در ماه‌های ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی فرایند معرفی، فروش و عرضه پلی استیشن ۵ را آغاز کند و آن را به بازار جهانی عرضه کند.

ظاهر کنترل پلی استیشن 5

ظاهر کنترل پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *