معماری
خانه / پلی استیشن 5 / طرح جدید کنترلر پلی استیشن ۵ چهار دکمه اضافه را نشان می دهد

طرح جدید کنترلر پلی استیشن ۵ چهار دکمه اضافه را نشان می دهد

با توجه به نزدیک شدن به زمان احتمالی رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵، شاهد عرضه طراحی‌های متعددی هستیم که هرکدام جنبه خاصی از این کنترلر را به نمایش می‌گذارند. با توجه به این موضوع که سونی در نسل گذشته کنسول خود دست به تغییر ظاهری و کاربردی کنترلر خود زد، انتظار می‌رود تا کنترلر پلی استیشن ۵ نیز دست‌خوش تغییرات زیادی شود.

کنترلر پلی استیشن 5

در آخرین طراحی منتشر شده از این کنترلر شاهد اضافه شدن چهار دکمه جانبی به قسمت پشتی این کنترلر هستیم، دقیقا مانند افزونه جدیدی که سونی به‌تازگی برای کنترلر DualShock 4 معرفی کرده است و این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا از دو دکمه بیشتر در کنترلر خود استفاده کنند. اما به‌نظر می‌رسد سونی می‌تواند تا در کنترلر آینده خود همانند طرحی که مشاهده می‌کنید از چهار دکمه بیشتر استفاده کند، به‌صورتی که دو دکمه در پشت بدنه قرار دارند و دو دکمه نیز در عقب بخش لمسی این کنترلر تعبیه شده‌اند.
کنترلر پلی استیشن 5

این طرح جدید برای اولین بار در سایت LetsGoDigital رونمایی شد و به‌نظر می‌رسد که با یکی از منطقی‌ترین طرح‌های پیشنهادی کنترلر پلی استیشن ۵ رو به رو هستیم، به‌صورتی که احتمال مشابه بودن کنترلر پلی استیشن ۵ به این طرح از احتمال بالایی برخوردار است. همان‌طور که در گذشته نیز اعلام شده است طرح‌های منتشر شده هیچ‌کدام رسمی نیستند و احتمال متغیر بودن محصول نهایی با این طرح‌های پیشنهادی بسیار زیاد است. این در حالی است که ما به تازگی شاهد عکس لو رفته‌ای از کنترلر این کنسول بودیم که شباهت‌های بسیار زیادی نسبت به DualShock 4 داشت و همین موضوع باعث شده است تا طراحان کار نسبتا آسان‌تری برای به‌تصویر کشیدن طرح احتمالی این کنسول داشته باشند.

کنترلر پلی استیشن 5
Telegram
کنترلر پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *