معماری
خانه / اخبار بازی / طراح مراحل Cyberpunk 2077: دوربین اول‌شخص انتخاب درستی برای بازی است

طراح مراحل Cyberpunk 2077: دوربین اول‌شخص انتخاب درستی برای بازی است

طراح مراحل Cyberpunk 2077 یکی از اعضای ارشد تیم سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077، در مصاحبه‌ی اخیر خود به موضوع انتخاب زاویه‌ی دید اول‌شخص برای این عنوان پرداخته است. با وجود انتقاد برخی از هواداران، آقای پیرس از تصمیم استودیوی سازنده حمایت کرده و آن را تصمیمی درست خوانده است.

طراح مراحل Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077، ساخته‌ی جدید استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red)، به طور حتم یکی از مورد انتظارترین عناوین نسل فعلی است. ساخته‌ی پیشین این استودیوی یعنی The Witcher 3: Wild Hunt توانست با ارائه‌ی یک دنیای گسترده و زیبا، داستانی گیرا و استفاده‌ی درست از المان‌های نقش‌آفرینی، نظر مثبت بسیاری از منتقدین و هواداران را به خود جلب کند. با این حال، فاصله گرفتن ساخته‌ی جدید این استودیو از دنیای Witcher باعث شده است تا برخی از هواداران کمی برای آینده‌ی این بازی نگران باشند. با وجود امکان ساخت یک شخصیت دلخواه در Cyberpunk 2077، تیم سازنده برخلاف ساخته‌ی قبلی خود، تصمیم به استفاده از دوربین اول‌شخص گرفته است. با وجود انتقاد برخی از هواداران نسبت به این تصمیم، طراح مراحل این بازی باور دارد که این انتخابی درست از سوی استودیوی سازنده برای رسیدن به اهداف خود بوده است.

بیشتربخوانید:اطللاعات جدیدی از ماموریت‌ های فرعی بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

آقای مکس پیرس (Max Pears)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با VGC بیان کرده که تیم سازنده به خوبی نسبت به نگرانی هواداران در زمینه‌ی انتخاب دوربین اول‌شخص آگاه است. با این حال، آقای پیرس به هواداران اطمینان داده که این تصمیم کاملا درست بوده است. به گفته‌ی آقای پیرس، انتخاب دوربین اول‌شخص به کاربران اجازه می‌دهد ارتباط نزدیک‌تری با شخصیت خود و دنیای بازی داشته باشند.

    من امیدوار هستم که مردم متوجه این موضوع باشند که ما نسبت به این موضوع فکر کرده‌ایم و تصمیم ما بی‌دلیل و بی‌منطق نبوده است. ما این تصمیم را به صورت اتفاقی نگرفته‌ایم. زمان بسیار زیادی صرف گرفتن این تصمیم شده است.

    در دمویی که پارسال منتشر شد، شما شاهد سیستم مکالمات پویای بازی بودید و دیدید که یک نفر برروی شما اسلحه کشید. من فکر نمی‌کنم که حالت سوم‌شخص تاثیر مشابهی برروی شما داشته باشد.

    لحظاتی مانند این هستند که به شما اجازه می‌دهند احساس کنید این شخصیت و داستان خود شما است.

با توجه به این‌که ساخته‌ی جدید استودیوی سی‌دی‌ پراجکت رد شامل یک بخش چندنفره نیز می‌شود، شما همچنان می‌توانید شخصیت خود را برای نمایش به دیگران شخصی‌سازی کنید. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

طراح مراحل Cyberpunk 2077
Telegram
طراح مراحل Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *