معماری
خانه / کنسول بازی / طراحی کیت توسعه پلی استیشن ۵ توسط یکی از بازی سازها تایید شد

طراحی کیت توسعه پلی استیشن ۵ توسط یکی از بازی سازها تایید شد

سونی در حال توسعه کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ است تا بزودی آن را برای معرفی آماده کند. کنسول بازی که از قدرت سخت افزاری بالایی بهره می‌برد و طراحی متفاوتی نسبت به پلی استیشن ۴ خواهد داشت.طراحی کیت توسعه پلی استیشن ۵ توسط یکی از بازی سازها تایید شده است.

طراحی کیت توسعه پلی استیشن 5

تاکنون شایعه‌های بسیاری درباره پلی استیشن ۵ منتشر شده و در این میان سونی هم اطلاعاتی به صورت غیر مستقیم دردسترس رسانه‌ها قرار داده است. اخیرا وب سایت ResetEra تصویر پتنت تازه ثبت شده سونی را آشکار کرد که گفته می‌شود طراحی PS5 چنین خواهد بود.

البته این موضوع توسط سونی تایید یا تکذیب نشده اما اگر صحت داشته باشد، با طراحی جالبی رو به رو هستیم. طراحی پتنت به ثبت رسیده سونی کنسولی با ساختار V شکل و عجیب را نشان می‌دهد. طراحی که تاکنون هیچ شرکت تولیدکننده کنسول بازی آن را به کار نگرفته است. باتوجه به ساختار V شکل که گفته می‌شود برگرفته از عدد رومی V (5) است، ممکن است سونی هم چنین طراحی را برای کنسول نسل جدید خود به کار می‌گیرد.

 

باتوجه به تصویر منتشر شده از کیت توسعه پلی استیشن ۵ که توسط Stott یکی از هنرمندان استودیو Codemasters  منتشر شده، کیت توسعه PS5 طراحی چندان متفاوتی از تصویر اخیر ندارد. کارشناسان معتقدند که تصویر پتنت آشکار شده اگر به PS5 تعلق داشته باشد باید آن را برای نسخه مخصوص سازندگان این کنسول دانست نه نسخه خرده فروشی. طراحی V شکل عجیب به نظر رسیده و پیدا نیست آیا سونی می‌خواهد طراحی مورد اشاره را به کار گیرد یا خیر.

شایان ذکر است که طراحی کیت توسعه PS4 هم شباهتی به PS5 دارد و طرح خاصی را دربرنمی‌گیرد. بنابراین نمی‌توان چندان به طراحی کیت توسعه اکتفا کرد. تاکنون شایعات مختلفی درباره PS5 منتشر شد و باتوجه به گفته‌های سونی این کنسول از وضوح گرافیکی ۸K پشتیبانی می‌کند و قدرت پردازشی بالایی دارد.

طراحی کیت توسعه پلی استیشن 5
Telegram

طراحی کیت توسعه پلی استیشن 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *