معماری
خانه / اخبار بازی / صداپیشه بازی GTA V به عرضه نسخه بعدی این بازی GTA 6 اشاره می کند

صداپیشه بازی GTA V به عرضه نسخه بعدی این بازی GTA 6 اشاره می کند

با عرضه بازی Red Dead Redemption 2 در سال گذشته، همه مخاطبان بازی‌های ویدیویی منتظر هستند تا متوجه شوند پروژه عظیم و پر سر و صدای بعدی استودیو تحسین شده Rockstar چه عنوانی خواهد بود. استودیو Rockstar این پروژه را تا این لحظه مخفی نگاه داشته، اما این موضوع باعث نشده است تا مخاطبان دست از بررسی و ایجاد فرضیه‌های مختلف در مورد این پروژه احتمالی دست بکشند. دیدگاه و نظریه عمومی در مورد بازی آینده استودیو Rockstar در دو بازی Bully 2 و GTA 6 خلاصه می‌شود.

بازی GTA 6

اما با اظهار نظر جدید صداپیشه محبوب بازی GTA V یعنی آقای استیون آگ (Steven Ogg) که وظیفه صداپیشگی شخصیت محبوب ترور(Trever) را بر عهده داشت، به‌نظر می‌رسد پروژه بعدی این استودیو بازی GTA 6 است.

اظهاراتی که ما می‌خواهیم به آن‌ها اشاره کنیم در مراسم Brazil Game Show 2019 گفته شده، در جایی که آقای آگ به گفت و گو با رسانه‌ها پرداخته و به این صورت بیان شده است که آگ در جواب یک سوال درمورد زمان انتشار نسخه بعدی بازی GTA بیان کرده که این اتفاق «بزودی» خواهد افتاد. او در ادامه اشاره کرد که «بازی‌ها به هفت الی هشت سال زمان برای توسعه نیاز دارند، خودتان محاسبات را انجام دهید.» از زمانی که بازی GTA V در سال ۲۰۱۳ منتشر شد،حدود هفت سال می‌گذرد، به‌نظر می‌رسد که آقای آگ اعتقاد دارد این بازی در بازه زمانی سال ۲۰۲۰ الی ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

به‌ هر حال این احتمال وجود دارد که آقای آگ تنها در تلاش برای حدس زدن تاریخ انتشار این بازی است، زیرا که در حال حاضر هیچ‌گونه مدرکی دال بر ادامه همکاری او با استودیو سازنده بازی جدید این فرانچایز به‌چشم نمی‌خورد.

بازی GTA 6
Telegram
بازی GTA 6
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *