معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شرکت Take-Two اعتقاد دارد راک استار در بهترین وضعیت ممکن است

شرکت Take-Two اعتقاد دارد راک استار در بهترین وضعیت ممکن است

شرکت Take-Two به‌تازگی اعلام کرده است که یکی از اصلی‌ترین بنیان‌گذاران استودیو راک استار یعنی دن هاوسر (Dan Houser) قرار است تا یک ماه دیگر از این استودیو جدا شود، بعد از این اعلامیه، شاخص سهام این شرکت با افتی فاحش که در حدود هفت درصد تخمین زده شده است رو به رو شد. اگرچه این اقدام تبعات مختلفی داشته است، اما یکی از بزرگ‌ترین عوامل افت سهام شرکت Take-Two را می‌توان ابراز نگرانی مخاطبان این استودیو در شبکه‌های مجازی برشمارد.
راک استار

مخاطبان اغلب در این شبکه‌ها سعی کرده‌اند که آینده بدون حضور عنصر خلاق و تاثیرگذاری همانند سم هاوسر را برای دیگر کاربران شرح دهند، و همین موضوع باعث شده است که باتوجه به نقش حیاتی هاوسر در توسعه عناوینی چون بازی GTA V و بازی Red Dead Redemption 2 مخاطبان آینده این استودیو را آن‌چنان روشن پیش‌بینی نکنند. قدرت همین نظرات کاربران شبکه‌های مجازی در روزهای اخیر را می‌توان یکی از عوامل مهم سقوط سهام شرکت Take-Two تلقی کرد.

 
در همین حال که شرکت Take-Two خود در محاصره حملات مخاطبان و هواداران استودیو راک استار می‌دید، در صبح امروز سعی کرد تا وضعیت را تا حدودی در کنترل خود در بیاورد و طی اعلامیه‌ای بیان کرد که دیگر هیچ ترخیص و یا انتقالی در میان اعضای استودیو راک استار انجام نخواهد شد و اوضاع و شرایط در استودیو راک استار در بهترین حالت ممکن است.

در این گفته‌ها آمده که سود خالص این شرکت تا امروز به بیشترین میزان خود در تمامی ادوار رسیده است و هم‌چنین با وجود حضور سم هاوسر (Sam Houser) که هم‌چنان به عنوان رییس استودیوهای راک استار به کار خود ادامه خواهد داد، هیچ مشکلی در آینده عناوین این استودیو بوجود نخواهد آمد.

هم‌چنین استراوس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیرعامل شرکت Take-Two در ادامه این گفت و گو در مورد ثبات کاری ارکان تاثیرگذاری نظیر سم هاوسر در سال‌های آینده در استودیو راک استار اضافه کرد: «از نظر ثبات کاری اعضای ارشد استودیو راک استار می‌توانم بگویم که، سم هاوسر هم‌چنان رییس استودیوهای راک استار است. او یک رهبر و یک ایده پرداز فوق‌العاده به‌شمار می‌آید، و او در حال حاضر مشغول رهبری تیمی متشکل از هزاران نفر است، تیمی که روزانه در حال تلاش برای خلق بزرگ‌ترین محتویات سرگرم‌کننده و تجربیاتی دیده نشده هستند. این‌ها هدف‌های اصلی استودیو راک استار هستند که همیشه اعضای این تیم توانسته‌اند با رهبری سم به آن‌ها دست پیدا کنند. من معمولا درمورد اشخاص دیگر نظری ارائه نمی‌کنم اما، باید بگویم که سم هاوسر یک شخص بسیار تاثیرگذار و جدایی ناپذیر از استودیو راک استار به‌حساب می‌آید و من و سم درواقع به‌صورت بسیار نزدیک با یکدیگر درحال کار و مشورت هستیم. این یک افتخار شخصی محسوب می‌شود که شرکت Take-Two درحال حاضر در تعامل با استودیوهای راک استار به‌سر می‌برد.»

در انتهای مصاحبه آقای استراوس بیان شد که در آینده‌ای نزدیک هیچ‌گونه جدایی در استودیوی راک استار دیده نخواهد شد و اعضای این استودیو قادر خواهند بود که با تمام قدرت به ساخت عناوین عظیم و مهیج بعدی خود ادامه دهند.

راک استار
Telegram
راک استار
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *