معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / شرکت سی دی پراجکت‌ رد اطلاعات جالبی را در مورد کارکنان خود به اشتراک گذاشت

شرکت سی دی پراجکت‌ رد اطلاعات جالبی را در مورد کارکنان خود به اشتراک گذاشت

شرکت بازی‌سازی سی دی پراجکت‌ رد (CD Projekt Red) در طی گزارشی مالی از سال ۲۰۱۹، به ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد میزان درآمد و فروش بازی‌های خود پرداخت و بخشی از این کنفرانس نیز به اطلاعات جالبی از کارکنان این شرکت اختصاص داشت.

سی دی پراجکت‌ رد

تا پایان سال ۲۰۱۹، این شرکت دارای ۱۰۴۴ کارمند بود که نشان دهنده‌ی رشد ۱۸ درصدی کارکنان آن است. این تعداد شامل کارکنان سی دی پراجکت‌ رد، استودیوی GOG و کلیه‌ی استودیوهای دیگر متعلق به این شرکت لهستانی می‌شود. ۲۱ درصد از کارکنان خارجی بوده و از ۴۴ کشور مختلف در این شرکت مشغول به کار هستند.

اما اختلاف جنسیتی در این کارکنان زیاد نیست؛ به طوری‌ که تنها ۲۶ درصد از کل کارمندان زن هستند. شرکت سی‌دی پراجکت رد به تنهایی ۶۴۰ نفر کارمند مرد و ۲۳۲ نفر کارمند زن دارد. برای استودیوی GOG، این آمار به صورت ۱۳۰ نفر مرد و ۴۲ نفر زن است. این شکاف در طول سال ۲۰۱۹ بهبود پیدا کرد و سی دی پراجکت‌ رد اظهار داشته است که نسبت جنسیت کارکنان این شرکت در مقایسه با میانگین جهانی در وضع بسیار بهتری قرار دارد (میانگین جهانی ۱۵٫۵ درصد را نشان می‌دهد).

با این‌که این شرکت تنها چهار کارمند معلول دارد، اما می‌گوید دفاتر خود را برای تأمین نیازهای خاص این اعضا مجهز ساخته است. در مورد سن کارمندان، به نظر می‌رسد حدود ۵۱ درصد در بازه‌ی سنی ۳۰ تا ۳۹ سال و حدود ۴۲ درصد در بازه‌ی ۲۰ تا ۲۹ سال قرار دارند که در مجموع می‌توان گفت میانگین سنی کارکنان این شرکت به ۳۱ سال می‌رسد.

همچنین توسعه دهنده‌‌ی سری بازی‌های تحسین شده‌ی The Witcher 3، آمار جالب دیگری درباره‌ی بازی‌های خود را به عنوان بخشی از همین کنفرانس خبری ارائه داد. از جمله این‌که بازی The Witcher 3 مانند فروش بسیارخوب خود از زمان عرضه، در سال ۲۰۱۹ نیز فروش خوبی را داشته است. این توسعه دهنده همچنین اعلام کرد که عنوان در دست ساخت Cyberpunk 2077 تقریباً به اندازه‌ی بازی The Witcher 3 بسته‌‌ الحاقی دریافت خواهد کرد.

سی دی پراجکت‌ رد
Telegram
سی دی پراجکت‌ رد
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *