معماری
خانه / کنسول بازی / شرکت سونی سرمایه‌ گذاری بیشتری برروی خرید استودیو‌ های فرست-پارتی خواهد کرد

شرکت سونی سرمایه‌ گذاری بیشتری برروی خرید استودیو‌ های فرست-پارتی خواهد کرد

شرکت سونی به تازگی گزارشاتی را در رابطه با عناوین انحصاری پلی‌ استیشن منتشر کرده است. این متون حاوی اطلاعات بسیار مهمی است که سیاست‌های آینده‌ی این کمپانی در قبال عناوین انحصاری کنسول‌های پلی‌استیشن را مشخص می‌کند.

شرکت سونی

شرکت سونی

طبق گزارشاتی که به تازگی شرکت سونی منتشر کرده است، این کمپانی قصد دارد همچون گذشته سرمایه‌گذاری‌های فراوانی برروی توسعه‌ی عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن داشته باشد. گفته شده است این سرمایه‌گذاری هم به صورت قرار دادن بودجه‌های هنگفت در اختیار استودیو‌های فرست-پارتی (First-Party) بزرگ شرکت سونی انجام خواهد شد و هم به صورت خرید و جذب استودیوهای با استعداد و قدرتمند بازی‌سازی. در حال حاضر استودیوهای جهانی پلی‌استیشن (Worldwide Studios) شامل ۱۴ شرکت بازی‌ سازی می‌شود که آخرین آن‌ها یعنی استودیو‌ی اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) در سال ۲۰۱۹ به جمع ۱۳ استودیو‌ی بازی‌سازی دیگر پیوسته است.

همچنین در بخش دیگری از این گزارشات اشاره شده است که شرکت سونی در آینده عناوین انحصاری بیشتری را برروی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد کرد که به نظر می‌رسد این موضوع به دلیل سود هنگفتی باشد که این کمپانی پس از انتشار برخی از عناوین انحصاری خود برروی رایانه‌های شخصی به دست آورده است.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *