معماری
خانه / پلی استیشن 5 / شرکت سونی اولین تصویر رسمی کنسول پلی‌ استیشن ۵ در حالت افقی را منتشر کرد

شرکت سونی اولین تصویر رسمی کنسول پلی‌ استیشن ۵ در حالت افقی را منتشر کرد

شرکت سونی به تازگی تصویر کنسول پلی‌ استیشن ۵ در حالت افقی را منتشر کرده است که به نظر می‌رسد کنسول نسل نهمی شرکت سونی برای قرار گرفتن در این شرایط نیز همانند حالت ایستاده به یک پایه‌ی نگه‌دارنده احتیاج دارد. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این تصویر داشته باشیم.

کنسول پلی‌ استیشن 5 در حالت افقی

مدتی قبل سرانجام شرکت سونی از ظاهر کنسول پلی‌استیشن ۵ به صورت رسمی رونمایی کرد. و یکی از سوالاتی که از همان لحظات آغازین معرفی این کنسول در ذهن اکثر طرفداران ایجاد شد، این موضوع بود که آیا کنسول پلی‌استیشن ۵ برای قرار گرفتن در حالت افقی نیز طراحی شده است؟ که به نظر می‌رسد شرکت سونی با انتشار تصویر جدید از کنسول نسل نهمی خود به این افراد پاسخ مثبت داده است.

اکنون می‌توانیم با قاطعیت این موضوع را تأیید کنیم که قرار گرفتن کنسول پلی‌استیشن ۵ در حالت افقی، مشکلی برای سخت‌افزار ایجاد نخواهد کرد؛ اگرچه این موضوع که آیا ظاهر کنسول پلی‌استیشن ۵ در همچین حالتی نیز همانند حالت ایستاده زیبا خواهد بود یا خیر و یا اینکه پلی‌استیشن ۵ در زمینه‌ی کنترل حرارت در کدام حالت عملکرد بهتری را از خود نشان خواهد داد، از موضوعاتی است که در آینده و با در اختیار قرار گرفتن کنسول پلی‌استیشن ۵، توسط تحلیل‌گران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین با توجه به این تصویر، به نظر می‌رسد پلی‌استیشن ۵ اولین کنسول در تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد بود که به علت ابعاد خاصی که دارد، برای قرار گرفتن در حالت افقی نیز به پایه‌ی نگه‌دارنده‌ احتیاج خواهد داشت!

کنسول پلی‌ استیشن 5 در حالت افقی
Telegram
کنسول پلی‌ استیشن 5 در حالت افقی
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *